ניקוי של יום המחר

מתרגלים חדשים בהו’אופונופונו  לדעתי טועים בגדול כאשר הם יוצרים הפרדה בין תהליך ההו’אופונונו מחיי היומיום וההנהלות הרגילה. שמעתי אנשים ששואלים: “ובכן, כל מה שעליי לעשות זה לנקות זיכרונות החוזרים על עצמם שקשורים לכסף וזהו זה?” אבל עלי לחיות, להאכיל את ילדיי ולשלם חשבונות.

אנחנו בהחלט לא אמבות. אנחנו אנשים אמתיים עם מחויבויות, עבודה, אנשים לדאוג להם.

אנחנו יכולים לנקות את המחר ולנקות עם המחשבה “אני יודעת מה יקרה מחר” ו “אין לי שום מושג מה יקרה מחר” – הכל הופך להרבה יותר פשוט. על ידי הסרת המחסום בתת מודע שלנו לגבי מחר, אנחנו נותנים לבורא אור ירוק לכוון אותנו ולתת לנו השראה לגבי מה עלינו לעשות מחר, לייצר קשרים חשובים, להרוויח כסף, או אולי להאכיל את ילדים שלנו עם האוכל הנכון והבריא.

לנקות את המחר כדי  שהפעולה הנכונה ביותר תקרה בקלות ותוביל לתוצאה הטובה ביותר. להרוויח כסף שיגיע מהמקור האידאלי והמדויק ביותר. ליצור קשרים חשובים עם האנשים הנכונים, ואז המילים הנכונות נאמרות מהלב ללא כל מאמץ. אתם אומרים בדיוק מה שיש לומר כדי לחתום על העסקה. 

המילים שנכתבו אינם רק מילים. אלו הם דברים אמתיים שקורים בחיי ובחיי אנשים אחרים המתרגלים את ההו’אופונופונו. אין אלו חלומות. זאת היא המציאות שלי שהאלוהים יצר עבורי מכיוון שאני מוכנה לנקות.

תודה רבה

2 thoughts on “ניקוי של יום המחר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *