ביקשתי וקיבלתי

אחד הנושאים המאתגרים ביותר בחיי היו מערכות היחסים שלי. הזוגיות.                                                                                                                                                      אני אחרי 2 גירושים, והרבה מאד מערכות יחסים שחלקן היו ארוכות למדיי, ותמיד זה לא צלח.
לאחר זמן מה שתרגלתי את זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו, החלטתי לקחת את הנושא הזה לעומק. להתמקד בו ולבקש עזרה מהאלוהות בדבר. והרי ברור היה לי שלבד זה לא מצליח. עוד הבנתי שכנראה יש בי זיכרונות רבים שנמצאים בי באופן לא מודע, זיכרונות על מערכות יחסים זוגיות שמתפרקות, מערכות יחסים שבהם אני קורבן, האישה החלשה שמתעללים בה, זיכרונות של האישה החזקה שיכולה לבד, ומן הסתם בעיקר זיכרונות שאין לי מושג עליהם והם הרוב המוחץ.

מה שאני מאד אוהבת בזהות העצמי דרך ההו’אופונופונו זה שאין צורך בכלל לזכור משהו. הניקוי של אותם זיכרונות הנו תהליך מאד הרמוני לאמת הפנימית אשר יודעת בדיוק מה יש לנקות. אני לא לבד!
אני זוכרת שפניתי לתבונה אלוהית ואמרתי לה: “מה מתקיים בתוכי שמביא לי שוב ושוב חוויות של מערכות יחסים זוגיות המלאות בסבל, כאב ושיברון לב?  מה יש בי שחוזר על עצמו שוב ושוב ולא מרפה? בבקשה עזרי לי. אני לא יודעת איך לעשות זאת לבד. אני אוהבת אותך! אני לא יודעת כלום! בבקשה עזרי לי!”
והייתי ממלמלת במחשבה הרבה תודה תודה תודה…ואחרי יומיים בערך של אותה התכוונות, משהו מוזר החל להתרחש. כל מיני אהבות מהעבר התחילו להתקשר אליי בטלפון, לחדש קשר. זה באמת קצת הלחיץ. המשכתי לנקות את מה שזה מעלה בי. ואז התחילו לי שיחות עם האקס הראשון שלי. שיחות שהובילו לסוג של התרה אנרגטית עמוקה. שנים התגעגעתי אליו, והשיחות שחררו אותי . המשכתי לנקות.                                                                                                                                                                                   תוך כחודש מתחילת התהליך, הכרתי את בן זוגי בחמש השנים האחרונות. די מהר ראיתי שיש לי הזדמנות לתרגל את הניקויים על הקשר הזה. ובהחלט היה על מה. היום אני מרגישה שאני חווה נס . שיש מישהו בעולם הזה שאני יכולה לנהל מולו קשר עמוק, משמעותי ומזין. שזה נמשך כבר 5 שנים. לפעמים יש התרחקות וגם התקרבות. אני קוראת לזה שאיפה /נשיפה…וכל פעם יש התחדשות למקום מבין, תומך ואוהב הרבה יותר. לא הפסקתי לנקות על נושא מערכת היחסים הזוגית שלי. יש בי הוכחה שלמה שהניקוי מאפשר קיום של קשר זוגי הכי משמעותי שחוויתי בחיי. אני מבקשת ניקוי והאלוהות מפתיעה אותי ביישום והגילום שלה.

תודה לך אלוהות, שאני לא לבד ושתמיד אפשר לבקש עזרה.

תודה על האפשרות לחלוק זאת עמכם.

אני אוהבת אתכם מאד
סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *