ניקוי עם השינויים בקולקטיב

נסעתי הבוקר ליוגה, ויכולתי להרגיש ממש את האנרגיה הלא פשוטה באוויר.
כבר יומיים שנהיה לא פשוט בחוויה שלי.
היום זה הגיע לסוג של קצה. הייתי צריכה ממש להתבונן בדבר יותר לעומק.
החיבור הזה לאנרגיה הקולקטיבית, ההפעלה שלה עליי, היכולת לחוש את הרגש, את מה שעובר, זה לא פשוט. הרי אני חלק מאותו קולקטיב שהוא אנו. זה מעיר בי ממש אנרגיה של עצבות. של מוות הישן ולפני שהחדש מראה עצמו, האי ודאות מתחזקת ועולה לה.
זהות העצמי דרך הו’אופונופונו מסבירה שאין שום דבר מחוץ לנו. זאת אומרת שאם יש בי זיכרונות של סבך, כמו למשל זיכרונות של שלטון בעל התנהגות מסוימת שאינה מקובלת עליי, אם אתלונן על הממשל עצמו, על ההחלטות ה”מנותקות” שלו ביחס למה שקורה ביומיום החברתי והכלכלי של רבים, אני פשוט משתפת פעולה עם אותו זיכרון, ואין חדש תחת השמש. הכול חוזר על עצמו שוב ושוב, אני הקרבן, והם האשמים.
עוד משהו ביחס לזה, הזיכרונות הללו מושכים אליי את המציאות אותה אני חווה. אני אחווה שיחות מסביבי על הנושא, אני אמשוך אליי את המציאות הקשורה לסבך. כי מה לעשות, הבורא כל כך אוהב אותי, שהוא מביא אליי את ההגשמה של האמונה הזאת החיה בתוכי.

חשוב לא להתבלבל ולחשוב שהחוויה הנוכחית היא המהות. היא בסך הכול ביטוי של זיכרונות קולקטיביים וזהות העצמי דרך הו’אופונופונו בדיוק עוזרת במצבים כאלה.
אם אין חדש תחת השמש, מעל השמש הכול אפשרי. אני לא מזלזלת בחוויות הלא פשוטות שאנשים עוברים, בפחדים שעולים, בייאוש, בתסכול, בזעם ובכאב. אבל רגשות אלו הם ההזדמנות שלנו לנקות. הם המתנה המגיעה בתחפושת. אותי זה הפעיל בעצב.
ועשיתי זאת היום, התחרטתי מעומק לבי על תחושות הכאב שעלו בי, אמרתי לבורא, אני לא יודעת מה הסיבה למה שאני מרגישה, מה הסיבה לסבך, אבל אני מתחרטת עליו. אני מתחרטת על זיכרונות שיש בהם כזאת הפיכה קולקטיבית, על האלימות שהם מביאים ועל הנפרדות שלי מהשלם.
אני מבקשת סליחה, אם אני משפחתי קרוביי ואבות אבותיי, פגענו באיזה שהיא צורה אורך העידנים, בקשת הסליחה נעשית ממני ובשם כולם. ולבסוף אני מבקשת כאן עזרה בניקוי. אין לי מושג איך מנקים כזה סבך קולקטיבי. ההשלכות על הדבר אינן מובנות לי. ובכל זאת אני מבקשת ניקוי של הדבר. תודה , אני אוהבת אותך מאד.

בתפילה זאת קיימים 3 השלבים החשובים לתפילת ניקוי – חרטה, סליחה והתמרה.
היישום של השלבים הללו יאיץ מאד את התהליך. לבדיקתכם.
אם יש בכם השראה לנקות גם אם הזיכרון הקולקטיבי של מה שקורה כעת בתוככם, אם יש בכם השראה לכתוב את התפילה שלכם, בבקשה עשו זאת.
זה זמן לתפילות שכאלה. לפוטנציאל של שינוי נועז אשר יש בו רכות, אהבה והכלה יחד עם ראייה חדשה, יצירתיות ובגרות

תודה לכל האוניהיפילים שלנו על המוכנות שלהם להמשיך ולנקות
תודה לכל האוהנים שלנו על לקיחת האחראיות המודעת לניקויים
תודה לכל האומקוהות שלנו על הראייה הרחבה ועל הגשר לבורא
ותודה לתבונה אלוהית המנצחת על הכול
אני אוהבת אתכם מאד
סמדר דבורה

2 thoughts on “ניקוי עם השינויים בקולקטיב

  1. תודה סמדר. מרגישה גם שקשה לעבור מניקוי אישי לניקוי קולקטיבי. ומשתדלת לזכור תמיד שאנחנו לא יודעים הכל. יום נפלא.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *