הכל בתוכי

דרך זהות העצמי של ההו’אופונופונו, הבנתי ש- הכל בתוכי. כל מה שקורה לי הוא כתוצאה מזיכרונות החוזרים על עצמם מהתת מודע שלי. ואם למשל אני שומעת שיחות על נושאים מסוימים כמו למשל, בריאות, קשיים במערכות יחסים, כסף….זה בעצם סוג של התראה עבורי להתחיל להניע תהליך ניקוי על נושאים אלה בתוכי. זה רק אשליה שהבעיה מתקיימת מחוצה לי. ככל שאקח יותר אחראיות, כך הפוטנציאל לחיים מתוך השראה גדל.

לפעמים אני שוכחת את זה…:)) ולפעמים לא. אז הנה סיפור על מה שקרה לי לפני כמה ימים.                                                            מישהי התקשרה אליי כדי להתייעץ איתי אם לבוא לריטריט שאני ושותפתי פבקה מעבירות.  תוך כדי השיחה, היה ברור לשתינו שהיא ממש רוצה להגיע ומה שמונע ממנה לקבל החלטה סופית, זה דאגה כלכלית . ובעוד היא משתפת אותי , אני

התחלתי לספר לה על החלטות שנעשו בחיי לאחרונה ואשר הלכו די הפוך עם הפחד הכלכלי שאני חווה. הרגשתי נוח לחלוק אתה את “הפחד”.
סיפרתי לה שקיבלתי טלפון ובו נאמר לי שאני צריכה לעזוב את הבית בו אני גרה כרגע, ואז תוך כמה ימים מצאתי בית שהעלות החודשית שלו הרבה הרבה יותר יקרה ממה שאני משלמת כרגע. וחתמתי על חוזה… וגם שפבקה ואני פתחנו עסק מורשה במע”מ בשם LIVING YOU, ועד היום הייתי עוסק פטור. אין לי עדיין הכנסה של מורשה, ובכל זאת המהלך נעשה וממש נדחפתי לקפיצה הזאת..זה מעלה בי פחד…וגם שאני מחליפה את הקידומת שלי ל 5 ..מדהים לגמרי שהגעתי עד הלום. וזה קורה עוד 4 חודשים, והמורה שלי מארי אן ויניגר מעבירה קורס סיום לתלמידים שלה לפני יציאה לגמלאות. בארה”ב, בחודש הולדתי ובנוסף פבקה ואני נעביר עוד קורס של העיצוב האנושי יחד בנבדה, ארה”ב. היה בי כן מוחלט לעשות זאת. איזה מתנה לגיל 50 יותר טובה אוכל לתת לעצמי? והסכמתי. מה שבעצם אני משתפת כאן, שכל ההחלטות האלה קשורות לממון והפחד בתוכי הלך והתעצם. חוויתי לחץ שלא ממש הסכמתי לתת לו מקום בתוכי. באותה שיחה היינו באותה סירה.

סיימתי את השיחה עם אותה אישה חביבה ויקרה, וקבענו לשוחח בעוד כמה ימים ולראות איך היא מרגישה.
לקחתי את הבן שלי באותו יום לסרט אקוואמן. תלת מימד, מלא אקשן ועניין. חצי סרט עבר ופתאום אני שומעת בתוכי שאלה שעולה, ובאמת לא מבינה איך זה הגיע, “מה קיים בי שהביא לי חווית מצוקה כלכלית כרגע”. שנים אני מתרגלת את ההו’אופונופונו, וזאת הפעם הראשונה שחוויתי הפרדה ממש ברורה ביני לבין סיפור הכסף שלי באופן הזה. ממש יכולתי לראות ולהרגיש איך זה לא קשור אליי בכלל. איך הזיכרון הזה על מחסור הוא פשוט זיכרון והוא לא מי שאני באמת. תבונה אלוהית מאד משעשעת. באמצע סרט האקשן הזה, השאלה התנפצה בתודעה שלי ומאותו רגע, הניקוי סוג של השתלט עליי😊 ונפגשתי באהבה עם מה שעלה. וכך במשך שעה התרחשה התמרה מאד חזקה רגשית ופיסית.. יצאתי מהסרט לא כמו שנכנסתי אליו. פתאום ראיתי עד כמה השיחה שקרתה באותו יום באה בכלל אליי ועבורי. הכל בתוכי. כדי שאני אסכים להיפגש עם התחושה הלא נעימה שהייתה לי בגוף ודי נמנעתי לחוות אותה. התחלתי להודות גם לאותה אישה שבזכותה קרה הנס. אני כבר 3 ימים אחרי ואני אחרת. אני רגועה באופן מרענן. ולפעמים המיינד שלי מנסה לומר לי, אבל, אבל, מה יהיה…? ואני ממש מתבוננת ומחייכת לעצמי. מרגישה כרגע שמחכות לי הפתעות נפלאות בדרך ובטח עוד סיפורים מעניינים על נסי ההו’אופונפונו. אכתוב עליהם לאחר שיתגלו בפניי.

תודה גדולה לכל המעורבים בתהליכי הניקויים דרך זהות העצמי של ההו’אופונופונו. אני אוהבת אתכם מאד.

 תודה ש – הכל בתוכי .

תודה לך תבונה אלוהית על ההומור הנפלא. אני אוהבת אותך.

סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *