רשמים מיסודות 2

אהובות ואהובים…
פנויים?
 
 
סיימתי לפני מספר שעות לתרגם את סמינר יסודות 2…מדהים אותי כל פעם מחדש, כמה כל סמינר חושף את עצמו אחרת בפניי.
זוהי כבר הפעם השלישית שלי בה אני נוכחת בסמינר יסודות 2 והרגשתי שזאת הפעם הראשונה שהבנתי מה רוצים ממני. או יותר נכון, מה משמעות הכלים החדשים הללו עבורי , אפשרויות הניקויים עמם וכמה אחראיות הם מבקשים.
לא יודעת איך זה אצלכם, אבל אחת ל…אצלי, אני הופכת לילדה קטנה ואין לי כוח לקחת אחראיות על עוד . משהו קורבני מתעורר ואומר, די כבר. גם על זה אני ‘צריכה’ לקחת אחראיות? בא לי חופש גדול ממש.
זה מצחיק כעת לכתוב על כך.
אבל זאת האמת. ואז סמינר קורה לי. כמו זה שקרה כעת. ושוב אני מתמלאת בחשק מחודש לניקויים. מקבלת השראה. ההתנגדויות נושרות והתרגשות ממלאת אותי.
היום דרך אגב, חזרתי כולי באורות מהסמינר (הוא היה אונליין אבל נסעתי למקום של אינטרנט סופר יציב) ולקחתי את הבן שלי לאביו להעביר את השבת אצלו. הוא יצא אליי מבואס לגמרי.
סיפר לי שהוא בריב עם אביו. חשבתי לעצמי, יאללה, הנה אני חוזרת כולי באורות והבנות מסמינר עמוק במיוחד, והבן שלי מבואס. הבנתי שמשהו בי עוד לא לגמרי מדויק עם עצמו.
לקחתי אחראיות כמו ילדה גדולה, ואחרי שהורדתי אותו אצל אביו חזרתי הביתה ליישום כלי הניקוי החדשים אשר באמתחתי. ואז אחרי שסיימתי את התהליך שכלל אותי, אותו ואת אביו, הוא הודיע לי שאביו התנצל בפניו! הוא כבר שידר לי מצב רוח קליל ושלו.
מה אומר, האלוהות חכמה יותר מכולנו.
לא יודעת מה הסיבה להתנצלות שלו, אם זה בעקבות מה שהתרחש אבל מה שבטוח, אני הייתי צריכה לעשות את הניקויים שוב כדי להיפגש עם כל מה שזה העלה בי. ויש לומר, זה העלה בי לא מעט. הבטן כאבה לי ממש במהלך הניקויים.
 
יש לי חדשות עבורכם
באפריל 22-23 , 2021 אני אנחה סמינר של הו’אופונופונו בריאות אונליין.
ההרשמה עוד לא פתוחה אבל קיבלתי אישור שהסמינר מתקיים!
הו’אופונפונו בריאות נכלל בקטגוריה של יסודות 1.
אז כל מי שרוצה ללמוד את השיטה באופן עמוק ומסודר, הנה זה קורה.
 
מאחלת לכולכם שבת שלמה
אני מאד אוהבת אתכם
תודה על מרחב הניקויים הנפלא
תודה על לקיחת האחראיות שלכם
תודה לכל האוניהיפילים שלכם המוכנים לנקות ולשחרר אחיזה.
 
סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *