להיות אישה

להיות אישה זה לא קל, נכון? כל כך הרבה דברים נופלים על כתפינו העדינות. מה אם נסכים להיות מי   שאנו באופן שהאלוהות יצרה אותנו….

זיכרו את עצמכן

אימא יקרה ואהובה!  אישה! את חושבת הרבה על הילדים, הבעל, ההורים, עבודה, אבל לא על עצמך! אפשרי לעצמך להיות….לא חלשה אלא חזקה! חשבי על עצמך רק לכמה רגעים! זה לא כל כך קל. אנו הנשים, רגילות להקריב את עצמינו לאורך מאות שנים . מה שמתרחש בתוכינו, מתבטא ביקרים לנו. אתן חוות את זעם הבעל או מחלת הילד רק מפני שיש חוסר התאמה בתוך המשפחה הפנימית שלכן. שכחנו מי אנו.

אנו הכרה מודעת, הכרה לא מודעת, והכרה על מודעת. אנו אהבה. שלום ושיקום הוא המטרה העיקרית על פני כדור הארץ. בואו נסתכל על עצמינו כאן ועכשיו! לא בעוד שעה, לא מחר כשיהיה לכן יותר זמן. אלא כאן ועכשיו! שאפו ונשפו את הבהילות של היום.

וכעת , במחשבה שלכן , הפכו ליקום כולו , לשמש, לשמיים, לרוח, לרעננות קרירה, לאדמה, לילדים שמשחקים בחצר  ברגע זה….זה הכל אתן.

זיכרו את עצמכן, להיות נשית ומכובדת, מאירה ומטופחת, שקטה ויפה, רכה ומלאת תשוקה, מסתורית ומסתדרת בכוחות עצמה , אוהבת ללא תנאי ונאהבת…..אתן יפהפיות! ישנן נשים רבות בעולם אבל כל אחת היא ייחודית!

לכל אחת יש קשת רחבה של רגשות והתנסויות.

התייחסו לגופכן. הוא מבקש קודם כל  אהבה! התאהבו בעיניים שלכן, בשיער, בשפתיים, באף…זיכרו שאתן מושלמות כאן ועכשיו. אם נראה נס בתוכינו היום, הוא ישאר עמנו גם מחר.

אם אתן מרגישות כאב, פחד או שאתן פשוט עייפות, בבקשה קחו פסק זמן! אמרו לכל הרגשות השליליים שאתן מצטערות. אתן מצטערות על כל הזיכרונות ששמרתן לאורך מאות שנים. אהבו אותם כמו שאתן אוהבת את ילדכם, האדם הקרוב לכם או חיית המחמד.

היו מאד סבלניות ועדינות לזיכרונות שלכן, האהבה מטפלת בכל. אנו אהבה. זיכרו את עצמכן.

בזמן שאנו עובדות על עצמינו, אנו הנשים גדלות ברוחניות שלנו ומתקרבות למקור האלוהי. אנו זוכרות את המצב הבסיסי שלנו שהינו אהבה. אהבה מושכת אותו – זה ייחודי עבורינו. רק אהבה יכולה לגדל את ילדינו בדרך הנכונה.

כאשר האישה המאוהבת בעצמה שולחת שלום, כאשר כל ליבה מלא באור, היא גורמת ליקום כולו לרקוד.

אהבה ושלום לכן, נשים יקרות!

קייט

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *