מי שמש כחולים

אחד מכלי הניקוי האהובים עליי הוא מי שמש כחולים
לפעמים אין חשק להגיד תודה, סליחה….כמו הבגדים בארון, יש רצון להחלפה.
מי שמש כחולים מאפשר לנו עוד גיוון.
איך מכינים אותם?
לוקחים מיכל כלשהו (כוס, בקבוק, קערה, אגרטל) מזכוכית כחולה. לא משנה באיזה גוון. מה שמתאים עבורכם. ממלאים אותו במי ברז. ממש מי ברז עם כל מה שיש בהם 😊
ואז מניחים את הכלי בשמש 15-60 דק’. אתם מחליטים כמה. אם אין שמש, אפשר עם מנורה רגילה.
בארץ שלנו יש הרבה שמש. אז בדרך כלל אין בעיות עם זה.
וזהו. המים מוכנים. אפשר להעביר אתם לכלי אחר אם אתם רוצים. אין זמן התכלות.
עכשיו אספר על אופן השימוש המגוון שלי עם מי השמש הכחולים הללו.
בפעם הראשונה ששמעתי על הכלי הזה , ידעתי שזה הולך להיות כלי חשוב עבורי. כל מה שקשור למים נוגע בי מאד.
מצאתי כלי כחול מזכוכית אצל אימא שלי, הכנתי את המים והתחלתי לשים מספר טיפות בכל דבר. בתוך האוכל שבישלתי, באמבטיה מספר טיפות (מספר טיפות זה מספיק כדי לנקות), בשתייה, במכונת הכביסה, בהשקיית הצמחים….והרגשתי שזה ממש טוב. מצאתי שזה מאד עוזר למצבי רוח ותחושות דכדוך.
לפני כמה חודשים הרגשתי שהגיע לשדרג את הכלי. הזמנתי במאמזון כמה בקבוקי זכוכית כחולים מדהימים, במחיר לגמרי סביר עם אפשרות התזה.
שכחתי לציין שהמכסה של הכלי יכול להיות מפלסטיק או משעם, אבל לא ממתכת.
ההתזה עשויה מפלסטיק. ומאז אני מתיזה על כל הבית כמו השקיה בחממות. מתיזה מי שמש כחולים כדי לנקות את המרחב. בהשראה הוספתי גם שמנים אתרים לעניין וזה נהיה עבורי חגיגה של ממש. אני מתיזה על עצמי כמו בושם. אני מתיזה באמבטיה ובעצם מה שאני באה לספר לכם כאן שההתזה שדרגה את החוויה של הכלי…חחחחח…משעשע אותי מאד. להתיז על כל דבר. יש לי כמה בקבוקים כאלה והם מפוזרים לי בכל הבית ובתיק שלי. אז הסתדרתי.
עכשיו סיפור קטן נוסף – יש לי מכשיר לטיהור מים מאד מאוד יקר. לפני כמה שנים חבר בא לבקר כדי לבדוק את איכות המים הללו. הוא בא עם מכשיר מיוחד והתוצאה לא הייתה משהו. ואז על הדרך ביקשתי ממנו שיבדוק את מי השמש הכחולים. התוצאה הייתה מדהימה. הוא אמר שהוא לא ראה דבר כזה.. ושאל איך מכינים אותם. זה בכלל הרשים אותו. אז, יש גם הוכחה מדעית? עבורי כן!

אני אוהבת אתכם מאד,
ותודה למים הכחולים ולהתזה

  חחח

 

4 thoughts on “מי שמש כחולים

  1. האם זה בסדר להעביר את המים לכלי מתכת ?יש היום את כל הבקבוקים שהם חצי תרמוס ,האם המים מאבדים מאנרגית השמש אחרי שעברו לבקבוק מתכת

    1. כן יקרה. אפשר בהחלט. כל מקור של מים מתקבל. הרבה אהבה לך ולמשפחתך
      סד”ש

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *