אני יכולה לשמוע את קולו

אלוהה,

זהו סיפור של בחורה צעירה ומאד נלהבת  בניקוי שלה. שמה קסניה, המשווה את חייה לאגדה של סינדרלה , אבל במקום לאבד את הנעל, היא מוצאת את ההו’אופונופונו שלה.
הו’אופונופונו הגיע לחייה של קסניה בזמן ש’לא נראה אור בקצה המנהרה’..
אחרי שהשתתפה בסמינר של IZI LLC בשנת 2013, חייה השתנו רבות. השלום אותו היא חיפשה,  הגיע לנשמתה. הנסיך לו היא חיכתה, מצא אותה והתחתן איתה. היא בורכה בשתי ילדות מתוקות והפריחה המלבלבת שלהן ממלאת אותה בשמחה כל יום.
“יותר ניקוי, יותר ניסים!”- אומרת קסניה.   אני לגמרי בהסכמה איתה ובשמחה גדולה  משתפת את סיפורה הראשון.

בתחילת המסע שלי עם תרגול ההו’אופונופונו אני, כמו רבים אחרים, לא הייתי בטוחה ביעילות של התהליך. אירוניה וספקנות היו עמי כל פעם בתהליך הניקוי. מה אומר, צחקתי על עצמי לאחר מכן.

למדתי על הו’אופונופונו מספרו של ג’ו ויטלי. ההשפעה מהספר והבלאגן שבחיי דחפו אותי להתחיל לתרגל הו’אופונופונו. חשבתי שרק ניסים יכולים להציל את חיי. 

אחרי שתרגלתי את משפטי ההו’אופונופונו מהספר במחשבה: אני אוהב אותך. בבקשה סלחי לי. תודה, במשך כמה חודשים , אור הופיע במנהרת חיי. אור מאד חזק. קיבלתי אישור שהו’אופונופונו עובד והחלטתי ללמוד עוד. הלכתי לסמינר של IZI lLC  שהתקיים במוסקבה שברוסיה . “הזדמנות נפלאה עבורי”- חשבתי לעצמי.

היה לי קשה עם כסף באותה תקופה. חשבתי לעצמי שאם זה ביעוד שלי להגיע לסמינר, האלוהות תאפשר לי לעשות זאת ואף תתן לי סימן. למחרת בדרך לכנסיה היו שתי נשים שמשכו את תשומת ליבי. גברת אחת אמרה לשנייה: “האם את עדיין לא בטוחה? את צריכה ללכת לסמינר הזה”

הא? זה היה סימן מאד ישיר מהאלוהות וכמובן שעם כזאת בהירות , כל שאלותיך וספקותיי נמוגו. הסכום המדויק של הכסף לו הייתי זקוקה, הגיע אליי בקלות.

כעת, במבט לאחור על הסיטואציה, אני יכולה לומר שאם אתם מרפים ונותנים לאלוהות לסדר את הדברים, הכל יהיה מושלם ומדויק ללא ספק.

הו’אופונופונו מקרב אותנו לאלוהות וחושף בפנינו אפשרויות חדשות. ניקוי יומיומי מקרב אותי לאלוהות. אני יכולה לשמוע את קולו בעולם המקיף אותי. אני בטוחה – הכל יהיה בסדר!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *