ילדים הופכים לשמחים יותר

כועס על ילדך? זיכרונות של אלימות? נקה. נקה. נקה…..ללא הפוגה.

הייתי בהריון שני ובשמחה שחררתי את כל הדאגות שלי. קרובי משפחתי והסבים שלי גרים בעיר אחרת, אם זאת, העייפות של אימא שלי לא היתה למעמסה עליי. התמודדתי עם זה טוב. המתנתי ללידת הבת שלי, כך שכלום לא הפריע לי ולא הקשה עליי. למרות ש…..

ילדים גדלים מהר. יום אחד  הילדה הקטנה שלי זרקה משהו כבד על המראה הגדולה. התחלתי להסביר לה למה לא טוב לעשות זאת. אבל הילדה החלה להגיב חזק יותר!  כל מה שאני זוכרת לאחר מכן, הוא שלקחתי מברשת לעיסויים ובעזרתה דחפתי קלות  את ילדתי הרחק מהמראה. תוך שניות הילדה שלי לקחה מסרק והחלה להכות אותי הכי חזק שיכלה.!

חשבתי לעצמי…או יותר נכון נזכרתי שהילדים שלנו הם המראות שלנו.  שמתי לב שהתנסתי ביותר ויותר הורים שצורחים ומכים את ילדיהם! קשה לא לשפוט ברגעים אלה! הנשמה שלך בוכה.

יש כל כך הרבה ספרים על הורות. רובם מדברים על מה אפשר ואי אפשר לעשות. בחיי היומיום אנו אומרים לילדינו מה יקרה אם הוא יעשו משהו אסור. אנו מכניסים להם לראש שאם הם יעשו משהו שלא ברשות ההורים, זוהי פעולה אסורה: ” אם לא תפסיק כעת, תענש!”

רוב ההורים מכירים בכך שפעולה זאת היא לא נכונה ולמרות זאת, הם אינם יכולים להימנע מכך.

וגם אני חטאתי בפעולות כאלה. שיחקתי בתוך התוכנה הזאת, מכיוון שההורים שלי השתמשו בדרכי חינוך דומים. וכן אני יודעת שאין את מי להאשים. אלימות מולידה אלימות. דחוף לנקות תוכנה זאת!

אני יותר פעילה בניקוי של כל הזיכרונות הקשורות לאלימות, כעס ותוקפנות כלפי ילדים.

ברגע שאני רואה מישהו שעומד להכות את הילד שלו על התנהגות לא טובה, אני מבינה שישנו זיכרון בתוכי על אותו מצב. מיד אני מתחילה לעבוד על עצמי. “מה יש בתוכי אותו שאני חווה ככאב רגשי כאשר אני רואה כעס מופנה לילדים מגבר או אישה? אני 100% אחראית על המצב הזה ! אני מאד מאד מצטערת! בבקשה סלחי לי! אני מודה לך. אני אוהבת אותך….” אפילו סטירה קלילה שאני רואה, זאת הזדמנות עבורי לניקוי.

בזמנים אלה אני רואה מצבים כאלה לעיתים רחוקות. וזה עבורי תוצאה נפלאה!

אני שמחה להבין שבזמן שאני מנקה, הבורא האלוהי מוחק את התוכנה לא רק ממני, אלא גם מהאנשים שסביבי והילדים הופכים לשמחים יותר.

אני אוהבת אותך!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *