עוד על ניקוי

מסתבר שיש עוד מה להגיד על ניקויים…חחח…
אז לבקשת אחת מהקבוצה, אני ממשיכה

הפעם אגש לזה לא מרובד הזיכרונות. אלה מרובד האלוהות.
אני רק אציין שמה שאני כותבת זה באמת לא האמת המוחלטת. רק משהו חלקי ובסיסי ביותר.
ואני מבקשת מראש סליחה אם מה שייכתב מנוגד למישהו מכן/ם. כמספר האנשים בעולם, כך מספר החוויות האפשריות וכן ההסברים.

נוצרנו על ידי האלוהות בצלמו ודמותו או בצלמה ודמותה. ועבורי זה אומר שהתברכנו באיכויות האלוהיות. 100% בתכונות הבורא/ת. שלמים, ללא הפרעה כשלהי. חיינו בהשראה מוחלטת כל הזמן. שום דבר לא נחרט על תודעתנו.
אבל אז התחילו בעיות, בשלב מסוים. אולי סיפור אדם וחווה מסמל זאת
בעיה מוגדרת כזיכרון. משהו שעבר עלינו ונשאר כחוויה טראומטית או חוויה שלא נפתרה. פלונטר פנימי. והפלונטר הזה ממשיך לחיות דרכינו, ואחת ל…מרים ראש ומושך אלינו את הסיטואציה שמשחזרת את הטראומה/דפוס.
והשנים עוברות, ועוד ועוד זיכרונות נערמים ויושבים בחלק הלא מודע שלנו בעיקר. ואנחנו מתנסים בחיים אלה, עם כל הסיפורים שבהם, עם כל הדרמות, עם כל האקסטזות והגילויים. חושבים שיש חדש תחת השמש.
אנחנו הזיכרונות שלנו. אין הפרדה. האיכויות האלוהיות שקיימות בתוכנו, שאולי מייצגות חופש, יושרה, הארה, אמון, ועוד ועוד ועוד…באים והולכים. יותר הולכים. חלק מאיתנו לא מאמין שזה אפשרי בתוכנו. זה שייך למעטי מעט. אלא שהחסד נגע בהם. המאסטרים הגדולים, המקובלים, הדלאי לאמה….
והנה מגיעה לה שיטה הנקראת זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו. שיטה פרקטית ביותר. עד כדי כך שהיא יכולה לחמוק מהרדאר. השיטה מגישה לנו אפשרות להתחיל בתהליך לו אנו קוראים ניקוי.
לפי השיטה הזאת מטרת החיים היא ניקוי בלבד! ומה מנקים בדיוק?
את אותם טראומות/דפוסים/זיכרונות שבאיזשהו שלב התחילו להתאסף ולהיערם בחלק הלא מודע שלנו, עד שכבר שכחנו לגמרי את מהותנו האלוהית.
איבדנו את עצמנו לגמרי בתוך כל סיפור החיים הזה. בתוך הגוף הזה. בתוך התאבות למיניהם
איך מנקים? מבקשים עזרה מהבורא. משתוקקים לשינוי פנימי אמתי. ויש לשיטה מעל 100 כלים לפחות לבקשת ניקוי, על כל נושא הנמצא בחיים. ככה כמו הבגדים בארון. נחמד לשנות ולהתחדש.
תודה, אני מצטערת, אני אוהבת אותך….הם הכלים המוכרים ביותר. אפשר בהחלט להיות בהם. העניין הוא שיש בנו כל כך הרבה שנערם, ש24/7 זאת הדרך ללכת בה עם השיטה הזאת. להרגיל את ההכרה למלמול פנימי, לשטיפת המוח מההרגל שלנו לדיאלוג שלילי. ועם הזמן זה נהיה כמו צחצוח של שיניים. ואם החיים משתנים עבורנו, אם הביטוי של האלוהי מתחיל לפעום בנו ההוכחה התרחשה שהדבר עובד.
אני אוהבת אתכם מאד
והאם יש מצב שהסברתי את התהליך באופן שהובן? אשמח להבהיר עוד
אם עדיין לא הייתי מספיק בהירה. תודה על ההזדמנות לבהירות וניקוי
סמדר דבורה

2 thoughts on “עוד על ניקוי

  1. הפוסט הזה הוא מתנה גדולה בשבילי, כי הוא עזר לי להבין משפט שהרבה הרבה זמן לא יצא לי מהראש ולא הצלחתי להבין עד עכשיו – משפט של Sri Neem Karoli Baba – מורה גדול מהודו, שאמר – Cleanse the mirror of your heart and you will see God. המשפט הזה הקסים אותי ולא הבנתי למה. הרגשתי בלבי שהוא נכון אבל בכל זאת הוא חמק ממני. סוף סוף הבנתי, איזה כיף!!!! תודה סמדר יקרה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *