ניקוי לאחר הסכמה

שנמשיך?

אז המתנתי והסכמתי לטוס לאירופה.   מה עוד אפשרי עבורי מבחינת  ניקוי לאחר הסכמה? היות ואנחנו לא יודעים מה קורה…11 מיליון ביטים של מידע מתרחשים כל שנייה באופן לא מודע. אנחנו מודעים רק ל -15. הכל יכול לקרות במסע שכזה. .

מומלץ לנקות את כל מה שקשור לאותה נסיעה. ועדיף מוקדם ממאוחר. אפשר לנקות את תאריך הטיסה, מספר הטיסה, את המטוס עצמו. אפשר לשוחח אתו מרחוק ולהציג את עצמינו. להודות לו, לשאול אותו לשלומו. לשאול אותו אם צפויים עיכובים ואם אפשר לעזור לו במשהו. מטוסים זה כלי תחבורה שעובד ללא הספקה. הניצול שלהם הוא מקסימאלי ויותר. זה אומר שהם כמעט לא נחים על הקרקע. כאשר הם לא מובילים אנשים, הם מובילים דברים אחרים…היו לן מספר שפעם מטוס סיפר לו שהוא כל כך עייף. היו לן היה באותו זמן על המטוס עצמו. אפשר לתאר איך הוא קיבל את זה 😊

טוב לנקות גם את המסלולים של הטיסות עצמם…מה אומר , הרבה עבודה. זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו זה תהליך של 24/7.

מה עוד מנקים? את מה שהאנשים המתלווים אלינו לטיסה מעלים בנו. הם מביאים אתם את משפחותיהם, קרוביהם ואבות אבותיהם. כולם יחד טסים מספר שעות, אין ספק שיש לנו זיכרונות משותפים. טוב לנקות את המושב שלנו, ולנקות כל מה שעולה בנו בזכות הטיסה, כדי שהאנשים הנכונים ישבו לידינו. לנקות את הצוות שעל המטוס ובקרקע. את המזוודות שאנו לוקחים. כל המזוודות הרי נמצאות יחד, כמה זיכרונות יש לקולקטיב הזה בתא המטען? החשיבה הזאת של הניקוי הרתיעה אותי בהתחלה. זה הצריך השקעה אנרגטית ושימת לב שלא הכרתי. אנחנו עוברים בחיים מול כל מה שמקיף אותנו הרבה פעמים בלי להתבונן פעמיים. הם נחווים כמשהו חיצוני מאיתנו. ככל שאני מנקה יותר ויותר את מה שקיים בעולמי, עולמי אכן משתנה. כל חלק קטן בו חי בתוכי. גם אם אני לא מבינה זאת עד הסוף. יש לו גילום פנימי בתוכי. היחס שלי אליו, מביא אותי לתרגול גבוה מאד של שייכות. אעז לומר אחדות. מבחינתי, הניקוי מחזיר לנוכחות, ועוד יותר לנוכחות של שלם רחב אשר בו הרבה מאד פנים וצורות.
פעם המתנתי בתור צ’יק אין. התור היה עצום. ואני כבר באתי מוכנה אחרי שבועות של ניקוי. מצב רוח מרומם…מסתכלת על התור הזה, ולרגע נבהלתי. הפחד הזה שלא אפסיק לעלות למטוס, מכירים אותו? התחלתי לנקות ופתאום יצא ממני משפט שאמר, בטח תכף הכל יסתדר ושירותי הביטחון יקצרו הליכים. נראה לי שעברו איזה 15 שניות ומגיעים עד אליי ואומרים לי, בואי, יש תור חדש. זה היה מצחיק ממש. הרגשתי איכות של נקודת האפס שהתרחשה באותו רגע. מאותו רגע והלאה, הכל זרם בקלות ובמהירות. ההוכחה שהניקוי עובד, הוא אישי לחלוטין. אף אחד לא יוכל להוכיח זאת עבורכם. עבורי הייתה זאת הוכחה ברורה שהניקוי עובד.

תודה על כל הניקויים שלכם
על הרחבת האהבה בעולמכם

אני מאד אוהבת אתכם

סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *