הזדמנות לניקוי

יקרים ויקרות אהובימות

כמה מילים על התנסות ניקוי, אם נכון לכם לקרוא, מוזמנים

בתחילת ינואר , כבר מאז התוודעתי אל וירוס הקורונה. הייתה לי מעין חוויה שהבורא ממש דאג לכך שאשמע על כך. הרגשתי קריאה ברורה ללמוד על הוירוס לעמקו ולהתחיל בניקוי.
לא סתם כך קרה. כנראה יש בתוכי הרבה מאד זיכרונות אשר קושרים אותי לתופעה הזאת, ובכדי לעשות תיקון פנימי עליי לקחת אחראיות על מה שאותה תופעה הציפה בתוכי. תוך כדי הכתיבה של מילים אלה, אני מבינה שהילדה שבי התריעה בפניי על הסכנה הקיימת, קראה לי לנקות כדי להתכונן בזמן.
התחלתי לצלול עמוק, הגיעו אליי הרבה מאד מיידעים עוד בזמן שרוב האנשים היו די רדומים לתופעה, התחברתי לרשת וככל שהימים עברו, כך הפחד בתוכי עלה. אני ניקיתי הרבה…הרבה מאד. ועדיין. אבל הפחד היה נוכח ממש. יום אחד יצאה מתוכי תפילה שאמרה משהו בסגנון – בוראת אהובה, אבא אימא וילד כאחד, מה קיים בי אשר מביא לי את חווית הקורונה במציאות שלי? אלו זיכרונות של מגיפות אחרות, וירוסים אחרים יש בי אשר קושרים אותי לסבך הפנימי שבי? האם אוכל לקבל עזרה בניקוי על ההחזקה שלי בחיים, על ההיצמדות לגוף זה, על הפחד ממוות? ועוד אמרתי, אלו קשרים יש לי עם העם הסיני? הלב כואב על כל אותם נשמות שעוזבות את הכדור ברגעים אלו ממש…האם אוכל לקבל עזרה בניקוי? האם אוכל לקבל כלי ניקוי אישי בכדי להתייחס אל הנושא הזה ביעילות? תודה תודה תודה, אני אוהבת אתכם כאחד.
כאשר אנחנו מבקשים, אנחנו מקבלים. הרבה דברים התרחשו באותם ימים, והובלתי אל כלי ניקוי אישיים , המשכתי לבקש עזרה, עד שיום אחד לפני שבוע בערך, שמתי לב שהפסקתי להתעסק עם הנושא. לחלוטין. חוץ מעכשיו😊 החוויה הייתה כמו סוג של מחיקה מוחלטת. הפחד השתחרר ומאז אני מרגישה בלי , מרגישה מעל המצב. פתאום המשפט “והעיקר והעיקר לא לפחד , לא לפחד כלל” מובן באופן רענן. איפה שיש אהבה, איפה שיש חיבור ותפילה, איפה שיש אור, אין מקום לוויברציות נמוכות. אני יכולה לראות עד כמה הוירוס בא לעורר אותי , ללחוץ לי על כפתורים ישנים ולתת לי הזדמנות לבקש לנקות עוד את מה שמפריד אותי מבוראי.
פוסט זה נכתב בכדי לעודד את אלו מכם אשר מתחברים אל הפחד לסוגיו. אני אוהבת אתכם, והניקוי המשותף שלנו משפיע כל כולנו ויותר.
אני מאד מאד מאד אוהבת אתכם
אם יש לכם התנסויות מהניקויים שלכם, אשמח אם תשתפו אותם בתגובות, כולנו מקבלים השראה מהניקויים שלכם, וכל תוספת של אור ואהבה מעצימה את כולנו
תודה על היותכם
סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *