תהליך הניקוי

יש משהו אחד שהכי מאתגר אותי בתהליך הניקוי.
משהו חמקמק כזה, ערמומי ודביק. המשהו הזה נקרא – אג’נדה.

מכירים את זה שאני מנקה בשביל משהו? יש לי בעיה עם הבן זוג שלי, אני אנקה כדי שהבעיה תיפתר. יש לי בעיה עם כסף, אני מנקה כדי שיגיע יותר, יש לי בעיה עם אימא שלי, הבן שלי, העיסוק שלי, אני מנקה מנקה ומנקה כדי שהמצב ישתנה וכדי שתוצאות הניקוי ישפיעו על כל אותם דברים.
ו”פה קבור הכלב”. (אפשר להגיד את זה? השיר התנגן בתוכי פתאום) תהליך הניקוי לא עובד באופן הזה. על הניקוי להיות נקי מאג’נדה.
ד”ר היו לן אמר על זה שאג’נדה היא התנהגות מאד תובענית כלפי האלוהות. להגיע עם רשימת קניות של מה שאני רוצה שיקרה, ולצפות שזה יקרה בדיוק שלי.
תהליך הניקוי דרך זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו באה ללמד אותי שכאשר אני מוכנה לקחת אחראיות על מה שמתקיים בתוכי כתוצאה ממערכת יחסים כזאת או אחרת, יש לי כאן פוטנציאל להגיע אל נקודת האפס, בעצם לעבור התחדשות פנימית והמתנה מנקודת האפס היא השראה. אי אפשר לדעת לאן הניקוי יוביל ובהחלט לא לבקש אותו מראש.
אני אשתף כעת ניקוי שעברתי בימים אלו. כמו שחלקכם יודעים אני עומדת להעביר את הקורס הבסיסי 1 ממש בקרוב. ואני מנקה ומנקה. ובימים האחרונים הרגשתי לא משהו… לא הבנתי מה קורה בדיוק. אישה חביבה יצרה עמי קשר. היא לגמרי חדשה לשיטה, קנתה את הספר “אפס מגבלות” וזה מעניין אותה. היא שאלה אותי מספר שאלות בסיסיות על תהליך הניקוי והיא שאלה אותי אם היא צריכה לדעת משהו לגבי מה שהיא מנקה…ואם היא צריכה לכוון את הניקוי לגבי הנושא שהיא מבקשת שינוי בו. אני ממש מודה לאישה הזאת.. היא פשוט הגיעה כדי להראות לי שאני נלכדתי באג’נדה. הבנתי שניקיתי בין היתר כדי שעוד אנשים יירשמו לקורס. וברגע שהתבוננתי בזה, החוויה הייתה של בלון שהתפוצץ. נזכרתי שאג’נדה מביאה בתוכי לחץ וחוסר שמחה. ובעצם תבונה אלוהית תדאג להביא את האנשים הכי מדויקים לסמינר. וואו, איזה הקלה אני מרגישה כעת. יצאתי לחופשי בזכות אותה תקשורת שבאה כדי להזכיר לי את הניקוי בבסיסו. אז תודה ענקית לאותה אישה יקרה וגם תודה לכם שמנקים עוד ועוד, ובזכות הניקויים שלכם העולם משתנה וגם עולמי.
אג’נדה חמקמקה , אני אוהבת אותך מאוד מאוד, תודה שבאת להראות לי מה עוד יש לנקות בתוכי.
אלוהות נפלאה, תודה על השיעור ועל ההזדמנות לחזור לחיקך בפשטות.
אוהבת אתכם מאד
סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *