חובות ובורות של חובות

משום מה, כאשר אנחנו מתמודדים עם ענייני כסף, תמיד  חוב כלשהו מראה עצמו על פני השטח. מה קורה כאשר מישהו חייב לנו כסף?

התגובה הראשונה של האינדיבידואל, הוא כעס. האדם מדבר בשליליות ובקול רם כלפי אותו אחד לו הוא חייב כסף, או שבמקרה הטוב, הוא חושב מחשבות שליליות בלי לצעוק אותם. כפי שאתם רואים, התוקפנות השקטה או המוחצנת, היא התנסותם של רבים כאשר זה מגיע לנושא של חובות. אין שלום בלבכם.

דמיינו את עצמכם כאילו אתם הכסף. אם הייתם כסף, האם הייתם הולכים אל האדם האגרסיבי שהורס כל דבר סביבו? מה אם אותו אדם אגרסיבי יפגע בכם קשות? בתור כסף, אתם חווים את הפחד. אם הייתי כסף, לא הייתי הולכת לזה שהורס, בוודאות. אני משוכנעת שגם אתם לא הייתם הולכים. לשמור מרחק, זה המרשם הכי טוב, מה דעתכם?

זאת אחת הסיבות לכך שכסף רוצה ללכת מאדם מסוים, במקום להישאר. כאשר אתם חייבים או כאשר מישהו חייב לכם, אלו הם זיכרונות שנתקעו בתוככם!!! אין צורך לחפש אשמים. אין צורך להאשים את עצמיכם על כך! אתם נוצרתם מושלמים בכל מקרה. הדבר היחידי שאינו אידאלי, זה הכסף המנהל אותי ואתכם.

כסף הוא דבר חי, בדיוק כמוכם. כסף מדבר. תודות להו’אופונופונו, אני התחלתי להקשיב לו ולשמוע אותו.

מההתנסות האישית שלי, של דיבור לכסף , אני יכולה לומר משהו אחד – הם פתוחים ומעליבים בדיוק כמו ילדים. הם מתנהגים איתכם בדרך שאתם מתנהגים אליהם.

כשרק התחלתי בשיחות החלשות והראשונות שלי עם כסף, הוא היה מאד ‘קפוא’ אליי. הוא לא דיבר איתי. ולאט לאט, הוא התרכך כלפיי. לי ולילדתי הפנימית יש מסורת לומר תודה לפני השינה.

אני חושבת על כל אותם אנשים להם אני מודה בהכרה שלי. ואם אני שוכחת להגיד תודה לכסף , האוניהיפילי שלי מזכירה לי: תגידי ‘תודה’ לכסף!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *