האם אנו יודעים מי אנו?

מורנה קראה לתהליך – זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו. תהליך זה עוזר לכם  לגלות ולהבין את עצמכם דרך ניקוי. האם אתם יודעים מי אתם?

אנחנו אף פעם לא יודעים מה אנחנו עומדים לומר ברגע הבא, כיצד נתנהג במצב כזה או אחר. למה?

אנחנו מתנהלים מזיכרונות. כל מצב לוחץ לנו על כפתורים הנמצאים בתוכינו ומפעיל זיכרון מסוים. זאת הסיבה לכך שאנחנו לא יודעים מה יבוא אלינו ואיזה תגובה תהיה לנו לגביו. רק האלוהות יודעת מה יש בנו וגורמת לנו לפעול בדרך מסוימת.

דרך הרפיה ושחרור מזיכרונות, הבנתי יותר ויותר שהאישיות  וההתנהגות שלי הם לא אני. אני יותר מהאישיות שלי. אני יותר מההרגלים שלי. ולכן אני לא יכולה לומר מי אני ואיך אני. הכל בתוכי בתהליך של חידוש ושיפוץ . אני מתגלה לעצמי בתוכי.

היו לן אומר שכאשר הוא הולך לראיון הוא קודם כל לוקח עצה מהאלוהות. אם האלוהות מאפשרת לו ללכת, אז הוא הולך ואם לא, אז לא. הוא הולך לראיון רק כדי לקבל עוד הזדמנות לניקוי והוא תמיד מקשיב למה שהוא הולך לומר. הוא אומר שהוא אף פעם לא יודע מה יראה עצמו בשלב הבא. שמעתי בראיון אחד שאם הוא מנקה הוא יאמר רק את מה שהאלוהות רוצה שיגיד. אם הוא לא מנקה, אז כל הרפש יעלה וישפיע על כולם.

אני מנקה הרבה ברצון ושמחה    אני אף פעם לא מתכוננת לפני כתיבה. זה מזכיר לי את התרגול של כתיבה אינטואיטיבית. הבורא נמצא איתי ואני רק לוחצת על המקלדת עם האצבעות שלי. אחרי שאני מסיימת, אני פשוט קוראת את מה שנכתב. לפעמים אני חושבת שזה לא אני. כשאני מדברת עם הבורא, אני שומעת אותו אומר לי להירגע ולהרפות כדי שהוא יוכל לעשות את עבודתו. זוהי חוויה מאד נעימה וכיפית. אני אומר שזוהי תוצאה של ניקוי גם כן.

דמיינו בצל. לבצל יש שכבות. זיכרונות הם בדיוק כמו בצל גדול. אם אתם משחררים שכבה אחת, הבאה בתור, תופיע. אז בזמן ניקוי שכבה אחת  לפעמים   חדשה תופיע, זאת הסיבה לכך שאנו לא יודעים כיצד ננהג ונגיב . ואתם אף פעם גם לא תדעו כיצד אותו אדם שעבורכם נתפס כ”בעיה” ישתנה.

חשוב לזכור שכאשר אתם מנקים כל מה שקורה זה למען הטובה הנעלה בתיאום עם רצון האלוהות.

אני המחשתי את הדוגמה עם הבצל. מטבעי, אני ביישנית.  נמנעתי מאנשים לא בגלל שלא אהבתי אותם. פשוט הייתי ביישנית. זאת הייתה בעיה בשבילי לאורך זמן רב. הרגשתי עצבנות ורציתי להתחבא.

עם הניקוי שבהו’אופונופונו התחלתי לדבר עם אנשים שלא העזתי אפילו להסתכל עליהם. לאחר כמה שנים של תרגול התהליך, אני לא מתביישת יותר להתקרב למפורסמים, והיו לי הזדמנויות.

אני חושבת שההו’אופונופונו הוא תקוה והצלה לאנשים ביישנים כמוני.

אני אוהבת אותך!

One thought on “האם אנו יודעים מי אנו?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *