המפורסם והרחוק …

אם אתם לא יודעים מה הם הסמינרים של IZI LLC ,  הנה וידאו עם ד”ר היו לן שיסביר לכם.

כאשר אנשים מסתכלים על אנשים מפורסמים ומוכרים מאד, לעיתים קרובות הם לא מעיזים לגשת אליהם , אפילו אם זה לומר רק שלום. אנשים מסתכלים עליהם בהערצה, ברכות וחלקם אף מתאהבים בהם.
גם אני צפיתי בוידאו של איהלהאקאלה לפני הסמינר. הקשבתי לראיון עמו. חשבתי שהוא מאד רחוק ממני ולא אמתי. בספר שלו ושל ג’ו ויטלי “אפס מגבלות” הוא מתואר איכשהו כלא אמתי. נכון?
הסמינר שינה את התפיסה שלי עליו.
רציתי לגשת אליו עם שאלה שהייתה בי בהפסקה. הכנתי את עצמי לכך. כשהזמן הגיע, התחלתי לרעוד כמו גור חתולים בקור.
התכוונתי לגשת אליו, אבל אישה אחרת רצה לקראתו לפני. תלמידים אחרים מהסמינר החלו להתקרב אליו ותוך שניות נוצר תור ענקי. כולם רצו לדבר אתו. התעצבתי ואמרתי לעצמי “אוף, הנה הייתה הזדמנות ופספסתי אותה”. התחלתי לחוש תסכול. נשאר רק דבר אחד לעשות – התחלתי בהרבה “אני אוהבת אותך…” ונס התרחש!
אחרי שאלה של אישה, הוא הסתובב אליי! התקרב אליי בעצמו למרות שהוא ראה את התור.
אני שאלתי את שאלתי. הוא הגיב ואני הפסקתי לרעוד. לאחר השיחה עמו, הרגשתי כל כך רגועה במשך כל אותו סוף שבוע ורק רציתי בשלווה וברגיעה לישון, לישון, לישון. הרגשתי כמו סבלית לאחר עבודת סחיבה מאד כבדה.
אחרי מה שקרה, אני יכולה בקלות לומר שהוא אמתי, משעשע, טוב לב ושלו. תמיד יש אהבה במילותיו. הניקוי עבורו הוא חייו. הוא אינו זקוק לא לפרסום או לכסף – הוא פשוט מנקה. הוא אומר על הסמינרים של IZI LLC שהאנשים מופיעים מעצמם אם הם רוצים לדעת על ההו’אופונופונו.
פרסום אינו נלקח בחשבון. אנשים מוצאים את האתר של  IZI LLC בדרכים פלאיות ולכל אדם יש את הסיפור שלו. הדרך הכי שכיחה היא “מפה לאוזן”, כפי שזה היה בעבר , כאשר אף אחד לא ידע  על האינטרנט. הוא אומר שזה מצריך מאדם אחד לנקות והכל קורה באופן שהוא קורה. המשמעות הרחבה יותר היא:
הוא אינו מציג עצמו כדוגמא. אין מנהיג אשר כל מילה היוצאת מפיו יש לקיים בצורה עיוורת. מערכת היחסים בינך לבין האלוהות, היא היחידה שנחשבת.
באותו זמן אני אפילו לא חשבתי שהיום אני אעבוד עם איחליאקלה.

!תודה על הידידות

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *