לעתים קרובות בעיות בריאות מראות עצמן כפצצה מתקתקת. הרופאים הרבה פעמים אינם לוקחים בחשבון שבריאות 
זה  דבר הוליסטי המחובר לרובד הרוחני. המחלה נוצרת ברובד האנרגטי קודם, באופן בלתי נראה לעין. ניתן למנוע זאת
ולהפסיק לצפות למחלה כלשהי שתבוא לגוף הפיסי ותיצור בעיה פיזית. המפגש הזה יעזור לכם לקבל בהירות על אספקטים מסוימים בבריאות האישית שלכם. הבנה רחבה רוחנית על הבריאות שלכם תאפשר לכם לעשות החלטות חשובות ובחירות נכונות בחייכם. קקאליקה אינה אומרת לאנשים מה לעשות. אף אחד אינו יודע יותר טוב מכם. הקבוצה הרוחנית תעזור לכם לקבל את הכיוון לתהליך הניקוי. המשימה של קקאליקה היא לראות לעומק הבעיה ולתרגם אות המידע בבהירות האפשרית.
 

הצהרה: קקאליקה אינה רופאה מוסמכת ואינה מתיימרת לכזאת. המפגש אינו כולל דיאגנוזה והמלצות טיפוליות. סיכום של השדה האנרגטי שלכם ורמותיו אינו תחליף לטיפול ברמה הפיזית או טיפול רפואי. המפגש על הבריאות – אינו תחליף לניתוח רפואי, מחקרים, וגם לא לשירות שניתן על ידי קליניקות רפואיות. תמיד תתייעצו עם רופא כדי לקבוע את הדיאגנוזה של המחלה והטיפול המתבקש.


אם המפגש הוא למצב חירום, בבקשה צרו קשר בתמיכה עם מספר ההרשמה שניתן לכם בדף הרישום. במקרים דחופים אפשר ליצור קשר דרך
וואטסאפ ווייבר. האתר של נפלאות ההו’אופונופונו וקקאליקה אינם מבטיחים לאף אחד שהניקוי ייתן תוצאה מסוימת. כל המידעים ניתנים למטרת ניקוי בלבד. קקאליקה מנקה בתהליך ההו’אופונופונו מרגע ההרשמה, במהלך המפגש עצמו ושבוע נוסף לאחר המפגש כדי לשחרר את כל הקשרים.