ההו’אופונופונו על חיים קודמים…

פעמים רבות שמעתי מתרגולים רוחניים שונים שכל מה שקורה זה מתוכינו. לא ממש הבנתי זאת. ולא רק אני. אף אחד לא הסביר את הנושא בפירוט,  במיוחד לאחת כמוני שאוהבת להבין דברים בבהירות ובתמלול מדויק. רוב ההסברים היו מאד מעורפלים מאחורי מילים רוחניות ויפות. ללא בהירות.

אחת הסיבות להיותי בהו’אופונופונו היא שקיפות ובהירות מלאה. דברים שאינם מובנים, מוסברים כדי להעמיק את ההבנה של האינטלקט. לדוגמה אדם אחד חלה מאד. מיד כולם חושבים : הא! זה גנטי, זה רץ במשפחה שלה או שלו, הוא התקרר ביום הקפוא ההוא וכן הלאה.

ובכן זה מובן לגבי יום קר או קפוא אבל אין בהירות רבה בכל מה שקשור לגנטיקה. איפה אותו קרוב משפחה מהעבר חלה במחלה ולמה  העביר אותה הלאה? האם הוא שנא אותך עד כדי כך שהוא שיתף אותך במחלה הזאת? זה תמיד עניין אותי.

ההו’אופונופונו מסתכל על שורש הבעיה.

על פי ההו’אופונופונו, כל המידע שקיים קשור להווה ולחיים קודמים, פרטים קטנים כגדולים ששמורים בהכרה הלא מודעת. מיליונים וביליונים של תוכנות החוזרות על עצמן כל רגע ורגע, ועם זאת אין אנו ערים לכך… נראה רק שאנו רואים ויודעים הכל. בכלל לא! זאת הסיבה שאנו חושבים שראיית הנולד הוא מצב על טבעי. ניתן לשאול את השאלה מי הוא כאן הנורמלי ומי לא…..

ובכן זה אומר שכל המידע נמצא בתוכי. בהכרה הלא  מודעת   (בילד הפנימי שלי). הוא בבעלותי. הוא פשוט מוחבא ומכוסה בערימות על ערימות של זיכרונות. זאת הסיבה לכך שאני לא מקבלת תשובות בקלות.

אני זוכרת שחשבתי על התפיסה  הזאת “בתוכי” , כאשר חברתי יוליה מההו’אופונופונו אמרה לי מה היא שמעה בשיחה על הו’אופונופונו:
” אם הנושא הזה מעלה בכם שאלה, זה אומר שהתמודדתם עם הו’אופונופונו בחיים הקודמים שלכם”

אני זוכרת מקרה שחוויתי שבו התעוררתי בלילה ושמעתי את הילדה הפנימית שלי מדברת למישהו “הובלתי אותה אל עבר ההו’אופונופונו במשך הרבה זמן!” אני לא יודעת עם מי הילדה  הפנימית שלי דיברה אבל היא ידעה בדיוק מה יעזור לה כדי לשחרר את הזיכרונות והבעיות. היא הובילה אותי לתרגול הזה. תודה רבה! הילדה הפנימית ידעה זאת לפני שאני למדתי את השיטה בחיים אלה.

למדתי שיטות תרגול רוחניות שונות במשך 11 שנים ולא נשארתי עם אף אחת מהם הרבה זמן. הרגשתי שהם לא ממש מתאימות לי.

כעת  הבנתי שהתרגולים הרוחניים האלה היו מדרגות לקראת ההו’אופונופונו. אני מוקירת תודה ואהבה אינסופית להם! מגיע להם! כולן עובדות! פשוט כל אחד אמור למצוא את הנתיב שלו.

אני אוהבת אותך!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *