הו’אופונופנו לחתול

חתולים הם חיות נחמדות ובלתי מזיקות, נכון? הם מביאים שמחה ותחושת שלווה לאלה שאוהבים ודואגים להם.

באשר אליי, אני לא חיבבתי את החיה הזאת. הרגשתי חוסר נוחות בזמן שהם היו נמרחים עליי ומתחככים בי. לא היה בי דחף להרים אותם בזרועותיי וללטף אותם.

לאחר שנים התחלתי לתרגל את ההו’אופונופונו, והבנתי מדוע חוויתי רגשות כאלה כלפי חתולים. היו בי זיכרונות מסוימים שגרמו קושי לאוניהיפילי שלי. הילד הפנימי שלי פחד מהחברים בעלי ארבע הרגליים האלה.

לא חשבתי שזאת בעיה לא להיות חברה שלהם לאורך שנים. “כזה דבר פעוט” – חשבתי לעצמי…עד שהגיע יום מסוים…

עברתי קריאה אישית עם Keakaulike שגרמה לי להסתכל על המצב הזה בזווית חדשה. תודות ל Keakaulike הבנתי שאין דבר כזה משהו קטן עבור האוניהיפילי, ונזכרתי באזהרה המסתורית מהילד הפנימי שלי שהפתיע אותי: “חתולים הם לא מי שהם נראים. תזהרי מהיצורים המוזרים הללו!” וואו…איזה עולם! הכל שוכן לו במעמקים של התת מודע שלנו! כדאי שאנקה עם הזיכרונות הקשורים לנושא בהקדם.

ובכן, היכן שיש רצון, ישנה דרך. לא הייתי צריכה להמתין הרבה להזדמנות לניקוי על הנושא. לאחר זמן מה נסענו לבקר את חמתי. היה לה חתול מאד זקן. כולם אהבו אותו , הרי הוא היה חלק בלתי נפרד מהמשפחה. החתול לא התקרב אליי וגם אני לא . הסלידה ההדדית הזאת נמשכה 8 שנים.

הפעם נראה שהחתול היה חולה מאד במשך מספר שבועות. לא אכל לא זז. אנשים אמרו שאין יותר מה לעשות :”את צריכה להמית אותו כדי שיפסיק לסבול” אמרו לחמתי.

בדיוק חזרנו מהסמינר הראשון שלנו של IZI LLC והיה באמתחתי כלי ניקוי חזק במיוחד – הספרים של מורנה. הייתה לי הזדמנות ליישם את מה שלמדתי. לילה אחד הלכתי למיטה והחלטתי להסתכל על החתול. בקושי הצלחתי לנשום. לקחתי את הספרים של מורנה והתחלתי לעשות את התהליך.

לאחר מספר ימים החתול החל להתאושש. המשכתי לעשות את התהליך עם החתול, לשטוף אותו במי שמש כחולים והחתול חזר לנוע ולאכול.

זמן מה לאחר מכן נשכבתי על הספה עם כאבים ברגליים. להפתעתי, החתול נשכב על רגליי. לא הרגשתי שאני צריכה להזיז אותו ממני. נשארנו באופן הזה למשך שעה וכאשר הלכתי משם, הרגשתי שהכאבים עזבו אותי. ממש נס!

באותו זמן קיבלתי מסר מהעולם הבלתי נראה שהזיכרון הקשור לדחייה מחתולים השתחרר. ובנוסף לכך האוניהיפילי שלי התחבר עם החתול של חמתי והם מאד נהנו יחד.

כעת אנו גרים בבית גדול ויפה. יש שם הרבה בעלי חתולים. מטפלים בהם ושומרים עליהם. הם אלו שמשגיחים על כל המבנה. אני שמחה שכעת האוניהיפילי שלי חי בשלום עם היצורים השעירים הללו. תודות להו’ופונופונו!

נ.ב.  אם יש בכם פחד מעכבישים, עכברים, נחשים וכו’, שווה להתייחס אליו, נכון?

יוליה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *