סמינרים און ליין

זהות העצמי דרך ההו אופונופונו נוצרה על ידי מורנה נלמאקו סימאונה . הסמינרים בנויים מהרצאות שניתנו בהנחייתה והניקויים שמקבלים הם מעבר למילים ומלווים במידע רב .

עד לשנת 2014 סמינרים נעשו רק בחדרי ישיבות . אנשים באו מכל העולם והיה אפשר לשמוע את תפילת הנני האניבשפות רבות . לדוגמא , לאחרונה השתתפתי בסמינר של SITH ושמעתי את התפילה ב -13 שפות שונות !

אני מודה על הניקוי שחווינו בקורס האון ליין הראשון שעשינו בקייב , אוקראינה . זה היה מאורע מדהים . אני מלאת הכרת תודה לאלוהות שארגנה את הסמינר הזה ולקחה בחשבון את כל הפרטים הגדולים והקטנים . אוסיף ואומר שסמינרים באון ליין הם הרבה יותר מאתגרים להנחיה . אני עושה אותם מהשראה כדי לאפשר לאנשים לעבור את הקורסים הללו מתוך הנוחות הביתית . יש אנשים עם מצבים פיזיים שאינם יכולים לצאת מביתם ובהחלט זה אינו אפשרי עבורם להגיע לסמינר . לאחר אירוע האון ליין הראשון הודו לי אנשים רבים שסוף כל סוף התאפשר להם ללמוד את התהליך של SITH ( זהות העצמי דרך ההו אופונופונו ) של מורנה .

בחיי אני רואה כיצד הניקוי פותח הזדמנויות חדשות ובלתי צפויות . בדרך כלל הם מדהימות. אחת מאותן הזדמנויות נפתחה עבור בולגריה . קורס און ליין ראשון בשפה בולגרית .

הסמינר יתקיים בשפה אנגלית עם תרגום לבולגרית. המנחות של הסמינר הן גוליה קקאוליקה פוליאקוב ומארי קוהלר . עבור אלה המדברים את השפות הללו זאת הזדמנות נפלאה . עבור אלה שלא , זאת הזדמנות להעמקת הניקוי . כפי שתלמיד שאמר אחד התלמידים : “האוניהיפילי שלי מקבל את מה שהוא שצריך“. הו אופונופונו הוא מעבר לגבולות השפה . כולם מוזמנים !

הזמן מתאים להרבה יבשות . מתחילים ב 15:00 שעון בולגריה = 08:00 EST = 12:00 שעון אנגליה .

בבקשה השתמשו בקונברטר שמתאם את הזמנים של הסמינר במדינה שלכם באמצעות

https://www.worldtimebuddy.com/

ובבקשה סמנו לכם ביומן את הסמינר

קורס און ליין בסופיה , בולגריה , קורס בסיסי 1

תאריכים : 27 & 28 לינואר 2018

מקום : און ליין

שפה : אנגלית עם תרגום לבולגרית

שעות : 15: 00-21: 00

נתראה במרחב ניקוי של הכיתה הוירטואלית !

מאחלת ניסים לחייכם !

Kekaulike

תודה רבה