מכירת הבית

אז בהמשך לסיפור על מכונת הכביסה שלי, אמשיך עם מכירת הבית שהיה הנכס שלי ושל האקס.  כשמתגרשים הרבה דברים לא צפויים יכולים לקרות. ואצלי, היה סוער במיוחד.
אחד הנושאים שהכאיבו היה כל העניין הכספי. אז אחרי שחתמנו על חוזה שהחליט כמה ימים בשבוע הבן המקסים שלנו יהיה אצלי וכמה אצלו, כמה עזרה כלכלית אקבל עבור גידול הבן המקסים שלנו, נשאר בעצם הבית. הבית שהבן שלי גדל בו והבית שהקמנו יחד עם חלום גדול למרחב אוהב ומשגשג. זה היה הבית הראשון שממש בחרתי בו והייתי חלק מהקנייה שלו. פחדתי מאד לפני הרכישה הזאת מכיוון שהרגשתי שבית ישריש אותי ועד אז נדדתי ברחבי העולם במשך שנים רבות. זה הבית שחייתי בו הכי הרבה שנים לאורך כל חיי. 12 שנה של ערבוב ומיזוג אנרגטי עם החלל הזה. מאד אהבתי אותו ולא רציתי לשחרר. דמיינתי אלפי פעמים איך יש לי פתאום מלא כסף ואני קונה את החלק של האקס  בעצמי.
אני כותבת זאת מכיוון שתהליך השחרור מהבית היה ארוך ולקח לי זמן להבשיל אליו, להיות מוכנה לשינוי שתזוזה כזאת תביא לחיי.
כ 3 שנים לפני המכירה עצמה, החלטנו על מחיר מסוים. הוא היה כל כך גבוה בתפיסה שלי שלא האמנתי שהבית יימכר. ושמחתי על כך. נצמדתי למחיר הזה ואמרתי שעד שהמחיר הזה לא יושג, אני לא זזה. הייתי בפחדים כפי שאתם כבר מבינים. בנוסף הבן שלי גם הביע המון רגשות לגבי מכירה של הבית. הטלטלה הייתה גדולה.
ובאותם שנים ניקיתי וניקיתי, עד שיום אחד ממש הבנתי שאי אפשר להיתקע כך. חשוב להפריד את הערבוב הכלכלי עם האקס כדי שנוכל לעבור לשלב הבא.
ואז התחלתי לשוחח עם הבית. עד לאותו רגע מחונן לא הייתה שום התקדמות אם אף אחד מהאנשים שראו את הבית.
באחד הימים שהייתי לבד ובאנרגיה מבושלת היטב, אמרתי לבית – “אני אוהבת אותך! אני אוהבת אותך כל כך שאני ממש לא רוצה לעזוב אותך! אני מרגישה שגם אתה לא רוצה שאעזוב אותך….וזה מרגיש קריעה של ממש. אבל נראה שלתבונה אלוהית יש תכניות אחרות עבורי ועבורך. ואני מתחילה להיכנע לרעיון. היות שאתה כבר עומד למכירה, וכפי שאתה יודע, מראים אותך לכל מיני, הבנתי שממש חשוב לי לומר לך שאני רוצה שאתה תבחר את הבעלים החדשים שלך. והרי אתה תהיה אתם ולא אני. נכון, יש את עניין הכסף שנקבל ונחלוק, ואשמח אם זה אכן יהיה במחיר שביקשנו, אבל אסכים לכל בחירה שלך כך או כך. האם אתה רוצה לשתף אותי במשהו? האם אתה מסכים להימכר בכלל? שנעבור לשלב הבא שלנו?” האמת ששוחחתי ארוכות עם הבית. הוא היה חבר קרוב במיוחד. ועדיין. והרגשתי ששיחה אחת לא מספיקה. אז שוחחנו מדי פעם על העניין, ולו רק כדי שאוכל לשחרר בתוכי את ה כבלים האנרגטיים שחיברו אותי כל כך חזק אליו.

כתוצאה מהשיחות הללו, האנרגיה בבית השתנתה. משהו עדין בתוכי חווה את השינוי. ואני חושבת שתוך שבועיים בערך מהרגע שהשיחות התחילו, זוג מקסים החליט לקנות אותו. בהתחלה היו בי כל מיני התנגדויות..:😊) ניקיתי עוד ועוד על מה שעלה בתוכי וזהו. זה קרה. הייתה זאת באמת הזדמנות לניקוי שהוא מעבר לתקשורת שלי  עם הבית והכבוד שנוצר בננו. זה היה זמן לריפוי פנימי שלי ממישורים עמוקים במיוחד. תודה על ההזדמנות לנקות. תודה לאקס שלי שאימת אותי עם המכירה ועם מה שעלה בתוכי בעקבותיה.

סוף דבר – אחרי שהבית נמכר, עברה שנה ואותו זוג חביב מכר את הבית שוב…ועכשיו מתגוררים בו זוג מקסים ממש, נראה שהבית אכן מצא את הדיירים המדויקים לו. בפרשנות שלי, הזוג הראשון בא כדי שאני והאקס נוכל להפריד את הפלונטר…והאנרגיה שלו הייתה באמת מדויקת לנו ולבית. והזוג הנוכחי, הוא ממש מושלם להמשך הפריחה של הבית.
הקשר עם האקס השתפר ממש אחרי המכירה, וברוך השם, היום נראה שישנה תקשורת בריאה ופתוחה.

תודה לכם על כל הניקויים שלכם.

אני אוהבת אתכם מאד

סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *