מציאות או דמיון

את המאמר הזה כתבתי לפני שנים לאתר הרוסי ובכל זאת רציתי לשתף אתכם בו, מכיוון שהוא רלוונטי להיום.

שבוע הבא אני נפגשת עם היו לן האגדי! איזה כייף! הוא פרש לגמלאות ומלמד לעיתים רחוקות מאד.

כאשר ראיתי שהשנה יש קורס בלאס וגאס, היה לי ברור ללכת! ללכת זה אומר לטוס…6 שעות על מטוס…החלטתי לעשות זאת.

אני מעריצה גדולה של ההו’אופונופונו ורציתי לחוות את הניקוי ברמה יותר עמוקה.

הרבה אנשים, במיוחד בהתחלה לא בוטחים בתהליך הניקוי (ההיטהרות). חלקם חושבים ש”אין אפשרות שזה כל כך מדהים כפי שג’ו ויטלי מתאר”

ג’ו הוא סופר מעולה ווירטואוז של מילים. זאת עבודתו לדבר על הנושא באופן משכנע ויפה! הודות לג’ו ויטלי, העולם גילה את ההו’אופונופונו ואני מלאת הכרת תודה על ההזדמנות לניקוי שהוא אפשר לכולם.

התיאוריה של ההו’אופונופונו חשובה ומחוברת להבנה בו זמנית. כולם רוצים להבין, לתפוס ולחשוב באופן מסוים על ההאו’אופונופונו. עם זאת אין אפשרות באמת להבין או לחוש בזה – עד שמתרגלים זאת. כיצד נדע מה הטעם של יין אם מעולם לא טעמנו ממנו? לא משנה כמה טוב מישהו מתאר את הטעם של היין, נבין זאת רק לאחר שנטעם אותו.

אני מתרגלת את תהליך ההו’אופונופונו באופן יומיומי כבר כמה שנים. זה עובד לי 100%. למה שהאלוהות לא תעזור לילדה שלה אם היא עושה עבודה פנימית? זה תמיד עובד! ניסים קורים בחיי. אולי עליי לקרוא להם “תוצאות” אבל אני מעדיפה “ניסים”. קיום הבלוג שלי הוא הוכחה שההו’אופונופונו עובד. אני לא ממציאה או יוצרת דבר. פשוט כותבת את מה שיש. הדבר היחידי שיש לדעת הוא לנקות ללא ציפיות. אז הספקות נעלמים. כאשר אתם רואים שהדברים משתנים ברובד הרוחני, האורה שלכם, הנתיב שלכם – הצורך בהוכחה פוסק. אני רואה זאת קורה אצלי ואצל אחרים.

יש הממשיכים לחשוב שהו’אופונופונו הוא

  • מגשים כוונות
  • מלמד אותנו לשים מטרות ולהשיג אותם
  • מלמד אותנו לחלום ולדמיין את המציאות אותה אנו מבקשים לעצמנו (כמו בסרט “הסוד”)

הם טועים עמוקות!

דרך הניקוי אנו בעצם “משלמים” על “ההלוואות” (כמו בבנק) שקיבלנו עם ריבית . בתהליך ההו’אופונופונו אנחנו מנקים ודרך כך משלמים את החובות שלנו! מה יכול להיות יותר טוב? הזדמנות נוספת ניתנת לנו!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *