בנקודת האפס? היפתח לאלוהות!

בהו’אופנופונו, ישנה תפיסה על ה’אפס’. המצב הזה נמשך שניות בלבד, אבל הוא מוכר לאלה המתרגלים באופן יומיומי. מצב האפס – ללא מחשבות, ללא שיפוטיות, ללא רע, ללא טוב. ג’וי ויטלי כתב בספר שלו “אפס מגבלות”  שבנקודת האפס הכל אפשרי.

דוגמא נפלאה לנוכחות ברגע של נקודת האפס, הנקודה בה הכל אפשרי היא Michael Shane. הוא נולד עם מתנה מיוחדת שקיבל בזמן שהיה בנקודת האפס, והיא- לפלוט מהפה שלו ספירים, אמרלדים, כפיות זהב, טבעות, מטבעות ועוד. המקרה שלו נחקר רבות ולעומק, אבל המדע לא הצליח להבין כיצד זה קורה.

הם בדקו אותו וחשבו בהתחלה שהוא מסתיר את החפצים, כמו קוסם. בראיון, הוא הסביר את המצב שלו כמצב של איפוס. הוא אמר שהוא עובד עם מורים – אלה שכבר חיו  בממד הארצי והגיעו להארה,  למשל, בודהה , ישו, ורבים אחרים. מה קורה איתו שהוא מסוגל לשבור את כל חוקי הפיסיקה הקיימים? מי עושה זאת? מיכאל אומר שזה אלוהים.

כאשר ראיתי את הוידאו הזה, המחשבה הראשונה שעברה בי הייתה ארצית לחלוטין- “וואו, הוא יכול לפתוח חנות תכשיטים!”. עם זאת, כפי שתוכלו לראות בעצמכם, הוא מחלק אבנים יקרות לאנשים הבאים לראות אותו ‘פולט’ חפצים מהפה.  כל חפץ מגיע עם מסר לאותו יחיד. לדוגמא, הוא נתן לאישה טבעת עם מסר מהמימד המואר “תודה על כל מה שאת עושה”.

האבן הראשונה שלו הגיעה כשהוא היה בן 7. היא הייתה ספיר בגודל 88 קראט .

כשאנו מנקים , אנו מתקרבים למצב האפס היכן שהספירים אינם חשובים, אלא הקרבה לבורא ושלווה נפשית– היא התמורה המרכזית.

צפו בוידאו בעצמכם. הוידאו הוא הופעה חיה כפי שקוראים לזה. הכל אפשרי בנקודת האפס !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *