שיחה עם הילדה הפנימית

קהילה יקרה
חשבתי שטוב לשוחח עוד על הילדה הפנימית. אותו חלק לא מודע בתוכנו אשר בלעדיו כל התהליך של הניקוי לא ממש עובד. למה? מכיוון שתת מודע מחזיק / אוחז בזיכרונות ואם היא לא משחררת, לא משנה כמה תודה נגיד, הניקוי לא יקרה.

יש לנו זיכרונות של עידנים, הילדה לא ישנה לעולם. בזמן שאנו ישנים, או עסוקים בחיים, לפעמים הניקוי לא נמצא בתודעה. הזמן הזה יקר ערך. הילדה מנקה יחד אתנו, והסיכוי לשינוי ותיקון גובר.

אז איך בעצם אני משוחחת אתה?

הנה דוגמה לשיחה – “אהובה שלי יקרה, אוניהיפילי שלי, אני מאד אוהבת אותך! אני מודה שאת בחיי. אני מתנצלת על שנים של הזנחה. שנים בהם לא שוחחתי עמך, השארתי אותך לבד להתמודד עם עידנים של זיכרונות, לא הייתי נוכחת ולא דאגתי לך באופן עקבי וברור. עכשיו אני לא יעזוב אותך יותר. עכשיו כל פעם שיש זיכרון אשר מביא סבל, את לא לבד אתו. את איתי. אני אתך. ואני רוצה להזמין אותך ללמוד את תהליך הניקוי של זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו. אם זה נכון לך, אם את מוכנה, אז דעי שאם את אומרת את המילים – אני אוהבת אותך לזיכרון שעולה, למשל עכשיו לגבי נושא חשבון הבנק שלך זאת בקשה לניקוי של אותו זיכרון. כל פעם שתגידי את המילים הללו, את בעצם מניעה את תהליך הניקוי. תודה שהסכמת להקשיב עכשיו. אני אוהבת אותך בכל מקרה. בין אם את מנקה או לא. תודה שאת בחיי”

זאת דוגמה פשוטה לדרך התקשרות. כמובן שכל אחת ואחד מכם בדרכו הייחודית יכול לבנות לו את התקשרות האישית שלו. ואולי תרצו לשתף איך זה אצלכם? אשמח מאד
עוד משהו – יש מצב שהילדה הפנימית יכולה להיכנס לבלבול לגבי תהליך הניקוי. בהירות של הילדה ממש ממש חשוב לתהליך הניקוי.

אחת הסיבות לבלבול היא ריבוי בשיטות/תהליכים וכוו’. בהתחלה כששמעתי זאת, נאמר לי שעדיף לא לבלבל את הילדה, עדיף לבחור משהו אחד ובכך לעזור לה. לא אהבתי את ההנחיה הזאת.

אני אוהבת כל מיני….מתרגלת יוגה הרבה מאד שנים. בדיזיין הרבה שנים, עבודה אנרגטית….הבנתי שמבחינתי כולם כלי ניקוי. עם זאת אכן חוויתי בלבול. אז התחלתי לשוחח עם הילדה. הסברתי לה שיש כל מיני כלי ניקוי. חלקם באים ישירות מההו’אופונופונו ויש כמה שבאים משיטות אחרות. ממש הסברתי לה לגבי כל כלי שאני עובדת אתו. זה לא תהליך מהיר. ולקח זמן להרגיש הסכמה פנימית להגדרה הזאת. זה השפיע מאד על אופן השימוש שלי בכלים שברשותי. המקצב אחר. מגיעה מהקשבה לצרכים בהשראה.
אם אתם חווים בלבול כלשהו לגבי השיטה עצמה, זה כנראה בא מהילדה. הסבר ולימוד אטי מלווה באהבה , רוך וסבלנות, יכול לשנות את כל ההרגשה.

אוהבת אתכם מאד
תודה על הניקויים שלכם

סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *