ילד פנימי

קהילה נפלאה
הגענו לחלק השלישי במשפחה הפנימית שלנו – התת מודע
(כל מי שרק כעת נכנס, מוזמנים לחזור אחורה לפוסטים קודמים כדי לקבל הקשר)
התת מודע שלנו נקרא גם הילד/ה הפנימי/ת או אוניהיפילי בהוואית
והוא חלק סופר חשוב לתהליך ההו’אופונופונו מכיוון שעליו יושבים כל ה’בעיות’ שלנו, כל הזיכרונות. המלחמה הפנימית שוכנת כאן. לאורך עידנים, הילדה הפנימית אגרה מאורעות ורשמים , עידנים שלמים. אתם יכולים לתאר לעצמכם כמה עמוס בתת מודע? האמת שאני כל פעם מחדש מופתעת. הבנתי שכל החיים אמשיך בתהליך הזה. אין כאן קוויק פיקס.
ובטח אתם יכולים להתחבר לעובדה שהילדה הפנימית שלנו נמצאת במרחב לא פשוט. עד כמה היא אולי מפחדת, עד כמה היא כבר לא יודעת באיזה חדרים נוספים לאגור עוד. לכן בתהליך שלנו אנו ניגש אל הילדה הפנימית מאד ברכות. באהבה. בסבלנות אין קץ. נבקש סליחה על הזנחה של עידנים, של חוסר יחס והתעלמות, על כך שלא ביקשנו לנקות את המיותר, בעצם לא שרפנו חמץ 😊
אדייק ואוסיף שהילדה עצמה היא מושלמת! פשוט מושלמת! הזיכרונות עליה הם אלו אשר ממשיכים את עולם המחשבה והרגשות שלנו. כל מחשבה וכל רגש מקורו בזיכרון. ממליצה לקרוא את המשפט הזה שוב….
כדי ליישם את הניקוי כפי שכבר כתבתי, יש לבנות מערכת יחסים בריאה עם הילדה. וזה לוקח זמן. מי שמייצר את הקשר עם הילדה הפנימית זאת האימא, החלק המודע שלנו.
הילדה הפנימית אף לומדת מהאימא את תהליך ההו’אופונופונו. היא מחכה את האימא שלה.
מכיוון שהיא אף פעם לא הולכת לישון. יש לה שעות רבות בהם היא יכולה להמשיך לנקות.
בלי שיתוף הפעולה של הילדה, תהליכי הניקוי לא יכולים להתרחש, מכיוון שכל עוד הילדה מחזיקה בזיכרונות ולא מרפה, אין לזיכרונות אפשרות לעבור התמרה.
אז מה בעצם קורה בזמן הניקוי?
כאשר אנו חושבים תודה למשל, התודה נכנסת לתת מודע, ומהווה מעין הנחייה לילדה הפנימית לאסוף את כל הזיכרונות הקשורים לנושא הניקוי כי הרי רק היא יודעת מה יש שם במצולות. ואז הילדה הפנימית מעבירה את כל אותם זיכרונות אל האבא, אל האהומקואה.
לסיכום אומר שתפקידי הילדה הפנימית הם – ללמוד להרפות מזיכרונות, ללמוד את יישום ההו’אופונופונו, להעביר את הזיכרונות אל האבא,
וכן להתריע מפני מצבים שבאים עלינו…על זה אוסיף שכאשר הקשר עם הילדה מעמיק, הילדה ממש מזהירה אותנו מסיבוכים עתידיים. משאירה לכם לגלות זאת.
אני אוהבת אתכם מאד..
ורק אוסיף שיש לנו עוד חלק אחד אחרון בענייני המשפחה הפנימית.
אם למישהו/י יש התנסות עם הילד/ה הפנימי/ת שלו, אשמח לשיתופים להשראה!
תודה לך אוניהיפילי שלי
אני אוהבת אותך ביותר
סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *