חברים יקרים

אני רוצה להזכיר לכם  שנותרו מספר שבועות בלבד לסמינר של זהות ה”עצמי” דרך ההו’אופונופונו שיתקיים בתל אביב.

זהות ה”עצמי” דרך ההו’אופונופונו הינו התהליך שדובר עליו בספר “אפס מגבלות” של ג’ו ויטלי ואיהלאקאלה היו לן. זהו התהליך העדכני שפותח על ידי מורנה נלמאקו סימאונה, הקהונה (הכוהנת) מהוואי.

כאשר מתח, חרדה וחוסר איזון נוכחים בחייכם, זה זמן טוב לעצור ולהתבונן פנימה. משהו לא זורם כמו שצריך. על משהו להשתנות. זה יכול להביא לפשיטת רגל בסופו של דבר! כדאי לעשות משהו עם זה כעת!

מחסור בכספים, מערכות יחסים לא הוגנות, בעיות בריאות מורכבות – כל אלא הם תוצאה של חוסר איזון. אני לא יודעת מה אתכם אבל אני ניסתי לפתור את הבעיות שלי בדרך המסורתית. זה לא עבד. ניסיתי שוב ושוב. דבר לא השתנה. האמת שנכנסתי יותר ויותר אל העצבות והסבל. אני זוכרת כיצד איהלאקאלה היו לן ניסה לפתור את הבעיות של הלקוחות שלו בכלים פסיכולוגיים. זה לא עבד עבורו גם כן. יותר מכך, הוא אמר בהרבה ראיונות שהחברה המודרנית לא תוכל לעזור לעצמה אלא אם היא תתבונן פנימה.

למרבה המזל עבורי מצאתי את הדרך שפותרת את כל הבעיות הגדולות והקטנות שלי דרך זהות ה”עצמי” דרך ההו’אופונופונו. מורנה היקרה לליבי פיתחה את ההו’אופונופונו, ובכך אפשרה לי לחיות בשפע ופריחה עם משפחתי, הבריאות השתפרה, מערכות היחסים עם אנשים גם כן, יכולת הראייה הנסתרת שלי התרחבה (היא הייתה קיימת מילדות) 😊 והחיים שלי הרבה יותר שמחים ושלווים. גם אם דבר אחד מכל מה שציינתי לעיל היה מתקיים, עדיין היה שווה לנסות את זה.

מה שבעצם אני רוצה לומר  כאן, בבקשה השתמשו בשיטת זהות ה”עצמי” דרך ההו’אופונופונו , תרגלו את הניקויים היומיים שלכם  ונצלו את ההזדמנות ללמוד עוד על התהליך היפהפה הזה מ IZI LLC , הארגון המורשה ללמד את הדרך הייחודית והאוטנטית הזאת. בדקו את לוחות הזמנים ברחבי העולם או בישראל

 

מי שכבר השתתף בסמינר פעם אחת, זאת הזדמנות לחזור על הכלים שנלמדו שוב. כל שנה אני משתתפת חוזרת במספר קורסים וזה אף פעם לא מספיק לי. אני תמיד לומדת משהו חדש והדבר החשוב ביותר הוא שאני תמיד מקבלת את היתרונות של הניקוי. התוצאות מהניקוי הם תמיד חיוביות. תמיד מאירות. תמיד מביאות שלום.

נשוחח עוד בסמינר בתל אביב , 2018!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *