להרפות ולאפשר

ברוח שם הקבוצה…ניסים ונפלאות של הו’אופונופונו, יש לי נס לדווח עליו😊
לפני מספר חודשים קיבלתי משימה למצוא מרחב לסמינר של ההו’אופונופונו במחיר נוח. מסתבר שישראל היא מקום בו מחירי החללים לאירועים לא קרובים למה שקורה בחו”ל. יקר כאן במיוחד בדרך כלל מעבירים סמינרים של הו’אופונופונו בעולם במלונות מפנקים…כאן זה בלתי אפשרי.

הגעתי למצב שנואשתי…לא מצאתי מקום לפי הסטנדרטים שביקשו ממני, והתחלתי להרפות , לפנות אל האלוהות. אמרתי – “זה מה שביקשו ממני, ואני ממש לא מוצאת מקום. יש מצב לעזרה כאן? אני חסרת אונים מול מה שאפשרי…? המשכתי לנקות ולנקות ועוד לנקות, ולא עשיתי כלום. כל פעם שזה עלה בי, מצאתי שאני לא מסוגלת לעשות דבר. המשכתי לנקות…

לפני שבוע קיבלתי טלפון. שלום, אמרו לי, האם את עדיין מחפשת מקום לקורסים וסדנאות? נכנסתי לשוק. שאלתי, איך הגעת אליי? היא ענתה, לפני הרבה חודשים השארת את הפרטים שלך אצלינו באתר. אני בודקת אם זה עדיין רלוונטי. אמרתי שכן. היא שאלה מה הצרכים שלי, ולאחר שאמרתי אותם, היא אמרה שיש 4 מקומות שעומדים בתנאים.
בעוד השיחה הזאת נמשכת, אני לגמרי מבינה שמה שקורה זה לגמרי גדול ממני. מה הסיכוי שיחזרו אליי חודשים רבים אחרי עם יכולת לעזור לי?

בתוכי התחילה שיחה נוספת עם אלוהים….תודה לך בורא על העזרה הזאת. לא יודעת אם זה אכן יאפשר למציאת המקום לסמינר אבל ללא ספק מה שקורה כעת משמח אותי במיוחד. יש תנועה, יש אנרגיה אשר תומכת בסמינר וזה ממלא את לבי בהרבה שמחה.

למחרת הטלפונים מאותם מקומות יצרו עמי קשר, ואפילו נסעתי לאחד מהם לפני יומיים…אולי זה יהיה המקום שנשכור. אנשים נחמדים והמקום מוחזק היטב…כיתה ראויה.
זה רק העמיק את ההבנה שכל עניין הנחווה כבעיה, אם פונים לאלוהות לבקשת עזרה, תמיד מקבלים אותה. גם אם זה נראה בלתי הגיוני לחלוטין . מה שנדרש זה לקפוץ למים, להגיד במחשבה תודה, תודה תודה, להרפות ולבקש….(טוב, אולי יותר מזה, הניקוי נעשה לאורך כל היום)
עם זאת מה שהתרחש לא בא עם אג’נדה. לא ניקיתי מתוך מניפולציה. הייתי באמת נואשת. שחררתי לגמרי. אולי לכן מה שחזר אלי היה כל כך מפתיע. משהו בי לא ממש חשב שלא אצטרך להתקשר בכוחות עצמי לאיזה מקום. פשוט לא הייתה אנרגיה לעשות זאת. היה עיכוב פנימי שנכפה עליי, כך זה הרגיש בכל אופן, הבורא השתעשע איתי. לשבת במושב האחורי של לימוזינת החיים בנינוחות מלאה זה בהחלט משעשע.

תודה לכם על הניקויים שלכם
תודה לבורא על המתנה
תודה למסע חיים מתגלה
סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *