חיים בלופ

מכירים את המצב הזה ששוב ושוב ושוב נכנסים לאותה חוויה מזוויות שונות? חיים בלופ?  למשל, במערכות יחסים, שנמשכים לאותו סוג של אנשים, או לאנשים ששוב ושוב מפעילים את אותו סיפור בתוכנו?
אצלי זה התבטא באופן מובהק במערכות היחסים הזוגיות שלי. מצאתי את עצמי לאורך רוב חיי בקשרים שמוטיב חוזר היה שם…שהיה מפעיל אותי מאד. אחד מהנושאים הללו היה נושא הבגידה….והיא הייתה באה מכל מיני כיוונים. זה לא שרק בגדו בי בפועל או להפך, שאני בגדתי…אלא גם ברובד הרגשי / נפשי התרחשה בגידה. אוסיף עוד משהו כאן שקשור אולי, כשהייתי בת 10 חודשים, אבי נהרג באחת המלחמות. אני חושבת שהחיים בלופ לא החלו אז…הם פשוט המשיך מתקופות של חיים אחרים, והראו עצמם כבר בתחילת חיי. חווית הנטישה התפרשה אצלי גם כבגידה.. אז עברתי 2 גירושין.. ולא מעט מערכות יחסים שנמשכו מספר שנים כל אחת. לא הצלחתי להחזיק מעמד ליותר מ 5 שנים. זה השיא שלי.
ואז זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו נכנסה לחיי. חסד גדול. יום אחד אמרתי לעצמי, סמדר, מה דעתך לבחון את החיים בלופ במערכות היחסים הזוגיות שלך? הדרך שאת הולכת בה משאירה אותך בזה, שוב ושוב ושוב…לא הגיע הזמן? ישבתי עם עצמי, וכתבתי את השמות של הגברים בחיי בעבר ובהווה. ואז התחלתי לשוחח עם האלוהות. אמרתי לה “אני לא יודעת מה יש בתוכי שמביא לי התנסויות שכאלה, המביאות הרבה כאב , כעס וייסורים. אני מבקשת עזרה בניקוי של הזיכרונות הללו. זה מרגיש כמו משהו עתיק ביותר ואין לי מושג איך להתחיל אפילו. רק את יכולה לעזור לי. אני אוהבת אותך מאד מאד”…בלב חזרתי על כלי הניקוי “תודה” ו”אני אוהבת אותך” והמסע החל.
תוך מספר ימים דברים לא צפויים החלו לקרות.
כמה מהגברים שהיו בחיי בעבר התקשרו אליי…וזה קצת הפתיע וטלטל. מה הם מתקשרים פתאום.?. הרגשתי שתבונה אלוהית אומרת לי , הנה , זאת ההזדמנות לנקות, עכשיו עם מה שעולה בך. וזה מה שעשיתי. ואז נוצר מצב שהבעל הראשון שלי התקשר אליי, והתחלנו לשוחח על מה שהיה בננו, רק לספר לכם שבשלב הזה היינו כבר לא ביחד מעל עשור…והיו מספר שיחות שבהם הצפנו את הסיפור הכואב. ושאלנו שאלות שלא העזנו בעבר. ותוך כדי אני אומרת בתוכי, תודה תודה תודה, ולאחר מספר שיחות, זהו. זה נגמר.
אני חושבת שחודש לאחר מכן, הכרתי את אמנון. אפשר לומר שזה הקשר הזוגי המשמעותי ביותר שהיה לי עד היום . לא בטוחה אם עברנו את רף ה 5 שנים😊 אבל אנחנו קרובים לזה. תקופה מסוימת לאחר ההיכרות שלנו הובלתי ללמוד ידע מדהים אשר העמיק את ההבנה שלי לראות איפה בגדתי בעצמי, איפה נטשתי את עצמי….ומאז אני מרגישה שיצאתי מהחיים בלופ במערכות היחסים הזוגיות שלי. נס אמתי עבורי.
ועם זאת אין סוף לניקויים שעדיין נמשכים בתוך הקשר. יש לי משהו שאני תמיד יכולה לחזור אליו ולקחת אחראיות על מה שעולה בי. רק ההבנה הזאת מחזקת אותי. אני מנקה, חוזרת לנקודת האפס ומשם אין סוף אפשרויות מתגלות. אני לא מרגישה צורך לדעת לאן זה הולך, ומה יהיה, ואם נחזיק מעמד ועוד. יש איכות של אמון בשלם בנושא הזה שהכול למען הטובה הנעלה שלו ושלי ושל כל הסובבים אותנו. ראיתי שניקוי על נושא מסוים יכול להימשך שבוע, חודשים, שנים או יותר…וזה עוד נראה.
תודה לאלוהות על העזרה בניקוי ועל החכמה המופלאה בדרך שהיא נעשתה
תודה לכל מערכות היחסים הזוגיות שלי. על ההזדמנות לניקוי.
ותודה לחסד שהביא בי אמון.
אני אוהבת אתכם מאד. האם יש לכם גם התנסויות בלופים? נכון לכם לשתף? אשמח מאד.
סמדר

4 thoughts on “חיים בלופ

 1. תודה לך סמדר על השיתוף המרתק והכן.
  אני למדה מזה הרבה מאוד. עכשיו בדקתי את החיים בלופ אצלי בנושא עבודה. איך זה שאצלי וגם אצל כל בני משפחתי יש תמיד תחושה של אין קידום ואין הערכה בעבודה ואין גם תחושת שייכות. אני מרגישה שאני מעבירה את זה לילדים שלי. זה מאוד כואב ומייסר. אני ממשיכה לנקות וכמוך בקשתי עזרה מהאלוהות כי גם אני מרגישה שזה כל כך גדול ועמוק ושזה מחיים קודמים ולא רק מעכשיו. אני מוקפת במקרים כאלו מכל עבר ואני זקוקה לעזרת האלוהות בניקוי של הזכרונות הללו. מתפללת ומייחלת שכך יעשה. אני אוהבת, אני מצטערת ,סליחה, תודה, תודה, תודה.

  1. רויטל יקרה
   תודה לך על השיתוף!
   זה לא פשוט כל סיפור לקיחת האחראיות…בזמן האחרון אני בעיקר מבקשת סליחה על מה שיצרתי בתוכי
   שמביא לי חוויה מסוימת. לבקש סליחה הפך להיות אחד מכלי הניקוי החזקים ביותר עבורי.
   המציאות שאני חיה בה היא תוצר של יצירה פנימית שלי..גם אם היא לא מודעת. וכל מה שנשאר זה לבקש סליחה.
   אני אוהבת אותך, ותודה על כל הניקויים שלך!

 2. אינני יודעת מה בתוכי מביא לי מערכות יחסים שיש בהם צורך בהסתרה או שלי או הסתרה של הקשר , אינני יודעת מה בתוכי מביא לפתחי מערכות יחסים זוגיות שאין בהן אפשרות למימוש מלא של אהבה על כל פניה וגווניה
  אני מבקשת סליחה ממה שבתוכי שמביא מופעים אלה למציאות שלי , אני מצטערת על שמשכתי לחיי מערכות שכאלה , אני מודה למערכת היחסים שאני נמצאת בה כרגע שמאפשרת לי לראות שהבלתי אפשרי אינו מה שאני רוצה , אני אוהבת את ההזדמנות הזאת לראות את הדברים בבירור
  להצטער על שזה קורה , לבקש סליחה אני אומרת תודה ואוהבת את מה שקורה שמאפשר לי לנקות ולנקות ולנקות
  תודה
  תודה
  תודה

  1. נור יקרה אהובה, תודה על התפילה מלאת ההשראה. תודה על הניקויים שלך בנושא הזוגי. אני אוהבת אותך!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *