זיכרון או השראה

הסמינר הזה באמת לקח אותי לסוג של קצה. מערכות יחסים זה משהו שממש ממלא את מחשב הזיכרונות שלי. ואני לא יכולה להימנע מלראות כמה אני עדיין מתערבבת עם הזיכרונות שלי. פועלת באימפולסיביות, ולא מנקה מספיק לפני. יש מצב שאני מתבלבלת במה שאני קוראת לו השראה.

אני זוכרת לראשונה ששמעתי את ד”ר היו לן אומר שאי אפשר להבדיל בין השראה לזיכרון. חוויתי בתוכי התנגדות. “אני בטוח יכולה להבדיל!” פסקתי. יהירות, חברתי הנאמנה.
ואז הבוראת הכינה לי שיעורים חזקים במיוחד. כל מיני החלטות שעשיתי, החלטות כלכליות אז, אותם חשבתי להשראה, התבררו כממש לא. שיעור יקר במיוחד.
עכשיו השיעורים הם כבר פחות כלכליים, וטוב שכך 😊, עם זאת לא פחות מלמדים. במערכות יחסים אני מבינה כמה חשוב להמתין. לא למהר, לפזר הצהרות, פשוט לנקות עוד ועוד, עד שהתמונה ממש מתבהרת וגם אז לנקות מספר פעמים כדי לוודא שאכן זאת התמונה המדויקת לכרגע. במיוחד כאשר מרגישים ביטחון שזאת האמת. האמת אכן חמקמקה מהפרספקטיבה של המיינד המלחשש לי באוזן. בשיא הפיתוי…
לא יודעת איזה סמינר זה כבר עבורי, ואין סוף לזיכרונותיי ושיעוריי. כמה ברכה הסמינרים האלה מביאים, היחד כל כך הרבה יותר משמעותי לניקוי הפנימי. הזדמנות פז לשינוי.
אני מודה לבוראת שהביאה לחיי את הניקוי! אין לי מושג מה היה עולה בגורלי בלעדי.
תודה לבוראת שמקבלת אותי גם עם זיכרונותיי, ועם כל מה שזה אומר, ללא תנאי, אני כל כך אוהבת אותך.
אני אוהבת אתכם מאד מאד

תודה על כל הניקויים שלכם ועל המעגל האנרגטי שהולך ומתרחב

הנה שיר שמתאים בול, שמיעה נעימה

https://youtu.be/nryrwfr9CsE

סמדר דבורה

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *