נסים קורים או הזדמנות נוספת לניקוי

סמינר זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו הוא אירוע בעל חשיבות גדולה בחיים של מתרגלי ההו’אופונופונו.

עד לא מזמן התקיימו רק סמינרים שאפשר להגיע אליהם באופן פיזי או להירשם דרך IZI LLC  ולהשתתף ללא נוכחות. נסים קורים והנה אנו….לפני 3 שנים בזכות גוליה קקאוליקה היקרה שלנו, נוצרה הזדמנות לסמינרים און ליין. אני לא יכולה לדמיין כמה ניקוי נעשה כדי לאפשר לאירוע כזה להתרחש. אנשים מכל העולם יכולים להצטרף לסמינר.

זהו נס אמתי שסמינר ההו’אופונופונו קורה בביתי.  לפעמים אני לא יכולה לנסוע לעיר אחרת או למדינה אחרת כדי לקיים סמינר באופן פיזי. לעבור סמינר און ליין נותן את כל היתרונות של סמינר עם נוכחות, את כל הניקויים, כל המידע ואתם יכולים להישאר בביתכם, לשתות מהתה המועדף עליכם עם מי שמש כחולים.

ואין מה לדבר על הבית שלכם עצמו. מתי הבית שלכם מקבל הזדמנות להשתתף בסמינר של ההו’אופונופונו ?

מי יודע אולי יום אחד הוא ירצה לעזור לכם בניקוי?

הדירה שלי מאד אוהבת אירועי און ליין שכאלה, כבר היו בה 3 מהם . בנוסף, אני מוצאת שחשוב לי להיות נוכחת בסמינר של ההו’אופונופונו  כל שנה.

זה לא רק שאנו כאנשים גדלים ומביאים לשינוי דרך הניקוי שלנו, אני מניחה שכל מה שמעורב בתהליך עצמו ואפילו כלי הניקוי עצמם חווים זאת.

לפני חודשיים הייתה לי התנסות נפלאה בקורס און ליין של זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו ברוסיה. רוסיה בורכה במנחה מדהימה, בגוליה קקאוליקה פוליאקוב! כל חלק ממי שאני נהנה בכל רגע של נוכחות בכיתה: ההכרה המודעת מקבלת מידע יקר ערך והילד הפנימי שלי נמצא בתוך אמבטיית ניקוי. 

אי אפשר לקבל מספיק ניקוי. בשיחות שנעשות באתר – MsKr SITH איהלאקאלה היו לן נהג לומר שכל פעם שאנו מנקים אנו משקיעים בבנק הרוחני שלנו וכל מה שמשתחרר מאיתנו, משתחרר גם ממשפחתינו, קרובינו ומכל העולם כולו.

לכן טוב לנצל כל הזדמנות שיש לנו להיות מעורבים בניקוי ולקבל את כל הרווחים הנלווים אליו. למה לחכות לו? 

הנה הזדמנות טובה שמגיעה בקרוב עם סמינר און ליין בחסות IZI LLC בישראל, עם המנחות גוליה קקאוליקה פוליאקוב ומארי קוהלר, ביוני 22 & 23 2017. אפשרו לשלום לבוא אל ביתכם ולכל העולם. הסמינר יועבר בשפה האנגלית עם תרגום לעברית. ניתן להירשם כאן 

 http://hooponopono-miracles.info/hooponopono-israel.com/he_IL/registration/

יש שתי מנחות לקורס און ליין בתל אביב, ישראל. גוליה קקאוליקה פוליאקוב ומארי קוהלר. הנה ביוגרפיה קצרה על כל אחת מהן:

מארי קוהלר היא מנחה מאסטרית עבור IZI LLC  נותני החסות לסמינרים של זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו.

למארי קוהלר יש תואר ראשון במדעי החינוך. היא השתתפה בסמינר הראשון שלה בשנת 1998, ושנה לאחר מכן היא החלה לתאם סמינרים במדינת אורגון. היא תאמה ולימדה סמינרים בארה”ב, קנדה, דרום אמריקה, אירופה, ברית המועצות לשעבר, המזרח התיכון, אסיה ואוסטרליה. כעת היא עובדת עם המתאמים והמנחים של IZI LLC כמאמנת של SITH בכל העולם.

גוליה קקאוליקה פוליאקוב היא אנציקלופדיה מהלכת של סיפורים על איך ההו’אופונופונונו שינה את חיה ואת חיי האנשים שסביבה. היא מעריכה את הלימוד של מורנה והיא למדה מד”ר איהלאקלה היו לן וממארי קוהלר. 

היא ממשיכה לנקות כדי להיות אחת עם האלוהות – חופשיה מזיכרונות. משנת 2013 היא החלה לתאם וללמד סמינרים בברית המועצות לשעבר (רוסיה, אוקראינה, קאזאחסטאן, לטביה, בלרוס, בולגריה וישראל) בשנת 2014 היא תאמה את הסמינר און ליין הראשון של SITH.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *