הסבר רענן על השיטה

הייתה בקשה לכתוב עוד על איך מנקים את הנושא הכלכלי בחיים.
וחשבתי שזאת הזדמנות טובה לרענן את ההבנה לגבי מה זאת השיטה הנקראת זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו יחד עם הנושא הכלכלי.
השיטה פותרת בעיות. בעיה מוגדרת בזהות העצמי דרך ההו’אופונופונו כזיכרון. יש בנו זיכרונות רבים מאד, מתחילת הבריאה שלנו ועד היום. הזיכרונות נאגרים בתת מודע. בילד הפנימי אשר מחזיק אותם ולא מרפה, כי הוא לא יודע איך. הזיכרונות בעצם מייצרים את המיינד. המיינד ברובו אינו מודע. אם אתם רוצים לדעת מה יש לכם בתת מודע, פשוט הסתכלו על המציאות שלכם, על האופן שבו אתם מסתכלים על עולמכם ותדעו. זה אחד לאחד. לזה נקרא לקיחת אחראיות. להבין שכל מה שיש בעולמי מקורו מזיכרונות המתקיימים בתוכי וחוזרים שוב ושוב. כל אותן מחשבות, רצונות, תשוקות, רגשות…יוצרת את התחושה שאני מישהו בכלל. יש הקוראים לזה אגו. ברוך השם, יש מוצא. מעבר לאותו סבך בורא. והבורא שבנו, הוא מהותנו האמיתית. אז הו’אופונופונו משמעותו תיקון. תיקון של הטעות והבלבול שנפלנו אליו, וחזרה אל המהות הזאת. אל נקודת האפס.
בתהליך של ההו’אופונופונו אנחנו מבינים שאנחנו לא יודעים דבר ומבינים שבלי עזרה לא נצא מזה. מכיוון שהזיכרונות עצמם אינן יכולים לרפא את עצמם. לכן אנו פונים לבקשת עזרה מהמקור
כלי הניקוי הם התפילה לעזרה. תודה, אני אוהבת אותך, סליחה, מי שמש כחולים, תותים, הנני האני….אלו תפילות לעזרה בניקוי הזיכרונות.
וכעת נצלול אל הבעיה הכלכלית. או שמה זאת הזדמנות כלכלית?:)
אם אני חווה מינוס בבנק, חרדה יכולה לעלות, מחשבות אובססיביות על הנושא שלא מרפות, כמו איזה רוטווילר שנושך ולא עוזב. יכול להיות גם שאני כל הזמן אתכנן את הפעולה הבאה שלי, אקח הלוואה, אנסה לתמרן את הסיטואציה, אכנס לייאוש וחוסר ערך עצמי, אבקש עזרה מהמשפחה, אתפרץ על בני הבית…שרשרת מאורעות יכולים לקרות מנושא כול כך נפיץ . אני ממש מכירה זאת מקרוב.
אם מוכנים להסכים לכך שיש בנו זיכרונות אשר מביאים לנו את המציאות הזאת, אנחנו מבקשים עזרה על הנושא מהבורא ! במקום להעביר את הזמן בתוך הבעיה במחשבות בלתי נשלטות, אנחנו בתפילה. תודה. אני אוהבת אותך. אני מבקשת עזרה על הנושא הזה. מה זה בעצם יוצר?
עצירה!
הדבר שהכי מאתגר עבורנו. לעצור את רכבת השדים הזאת. ככל שהמיומנות בניקוי מעמיקה, אפשר לעצור יותר. אפשר לגשת אל איך זה מרגיש לנו בגוף, להעז לחוות את הפחד והחרדה. יש התקרבות לכאן ולעכשיו יותר ויותר. הסבך נפרם כאשר אנו מוכנים להיפגש עם מה שיש בלי מעצורים. כמה זמן שנדרש. אין לו”ז.
סך הכל מה אנחנו מבקשים לעצמנו?
שלווה…אהבה…הרמוניה…שלום….מעבר לכל הבנה.
אני מודה לכם על כל הניקויים שלכם. יחד הניקוי מהדהד בכל העולמות
אני אוהבת אתכם
סמדר דבורה

4 thoughts on “הסבר רענן על השיטה

  1. מרגש עד דמעות מה שכתבת – “במקום להעביר את הזמן בתוך הבעיה… אנחנו בתפילה”. כמה יופי ואמת יש בחיים כאלה, של תפילה מתמדת.
    ניסוח כל כך צלול ומזוקק, כמו יהלום. זה באמת הלב של ההו’אופונופונו. תודה, אני אוהבת אותך.

    1. !אני אוהבת אותך מאד
      ותודה על כל הניקויים שלך ועל הלב הגדול שלך

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *