כסף, כסף, כסף

אחד הנושאים שמפעילים אותי זה כסף. שמתי לב שזאת הפעלה הנוגעת באנשים המגיעים אליי להכוונה…..מעניין למה😊
חשבתי ששיתוף על הנושא אולי יעורר השראה גם בכם לנקות. ניקוי קולקטיבי לכל המופעלים מכסף, אולי יאיץ את הריפוי בנושא.
המחסור בכסף היה עבורי הזדמנות לבחון את נושא הכסף בחיי. מבחינתי ההכנסה שלי לא הספיקה, המינוס בבנק היה גבוה מדיי, בכלל זה שחייתי במינוס כבר לא מצאה חן בעיני, והייסורים שפקדו אותי, תחושות האשמה ומחשבות הישרדותיות. מכירים את זה? לפי זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו לכל דבר בעולם זה יש זהות עצמית. מה זה אומר? שלכל דבר יש חלק מודע, לא מודע, על מודע ותבונה אלוהית המתקיימים בתוכו!
הבנתי שאם כך, לכסף יש זהות עצמית גם כן. ויש לה ילדה פנימית או ילד. ומתוך הבנה זאת התחלתי לשוחח עם כסף. אמרתי “כסף, זאת פעם ראשונה שאני משוחחת אתך. סליחה שמעולם לא פניתי אליך. האמת שלא ידעתי שיש בך חיים. סליחה. תמיד שאני חושבת עליך, וזה קורה די הרבה, דרך מחשבה, או כשאני הולכת לבנק, או כשאני משוחחת עם אימא שלי , הבן זוג שלי ועוד, מתח עולה בי.  בעצם אנרגיה מאד לא נעימה מתלווה לנוכחות שלך. אני רוצה להתנצל על כך מולך, כאן והיום! לומר לך שאני אוהבת אותך. שאני אוהבת את הנוכחות שלך בחיי. האם אתה מוכן להיות בחברות איתי?” אני מודה שבהתחלה, הייתה לי תחושה שהכסף לא נענה להצעת החברות הזאת. חיזרתי אחריו…עד שיום אחד לאחר הרבה שיחות שכאלה, שמעתי אותו עונה לי. מתוכי. שמעתי “את ניצלת אותי. אבל אני מתחיל להתחמם לחברות הזאת. אני סולח לך”. אימנתי את עצמי לשוחח ולהודות לכסף כל יום. ויותר מזה. ראיתי שבעצם כסף זורם בין כולנו, וכל אחד מאתנו מלביש עליו הסיפור שלו, והתת מודע של הכסף עמוס בכל כך הרבה טראומות, ניצול וכל שאר טווח הרגשות הקיימים. הבטחתי לכסף בחיי שכל פעם שהוא יגיע, אני אבקש ניקוי . כל פעם שכסף מגיע אליי או שאני פותחת את הארנק שלי כדי לשלם או לקבל אני מודה, אני מבקשת סליחה ושולחת הרבה אהבה, הכסף בחיי יודע שכאשר הוא אצלי הוא מתנקה מכל סיפורי העולם.

כתוצאה מניקוי המתמשך על כסף, הרבה ממנו נכנס לחיי. נראה שכסף הפיץ שמועה עליי, שאצלי הכסף מתנקה…:) הניקוי אתו לא הסתיים. הזהות של הכסף מלווה אותי כל הזמן. יש תמיד מה לנקות. תודה על החסד שהגיע לחיי, ולימד אותי לקחת אחראיות.

תודה לתבונה אלוהית שמנקה הכול אם רק מבקשים ממנה. תודה לכסף שמלמד אותי להתייחס אליו בכבוד ואהבה, לנקות את הרגש שהוא מפעיל בתוכי וכן למתנה והאפשור שהוא מביא לחיי.

תודה גדולה לכם שמנקים עוד ועוד עוד גם על כסף.

אוהבת אתכם מאוד מאוד

סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *