הקריאה שלי,

מהתבוננות ראשונית, התגלה מצב מאד רציני  בעבודה שלי. הדבר איים על כתיבת דו”ח הסבר למצב.
המפקח שלי, זיהה טעות בעבודתו של אדם שהיה כפוף לי. לא התנערתי מהאשמה שנפלה עליי, היות ועבודתי כוללת לקיחת אחראיות על עבודתם של אלה הכפופים לי. הודות לבורא האלוהי, לא איבדתי שליטה עצמית ולקחתי 100% אחראיות על מה שקרה.
כל בוקר אני קוראת את התפילה של מורנה “הנני האני” והולכת  לעבודה כשבראשי כלי ניקוי של ההו’אופונופונו. במהלך היום אני נעזרת  בכלי ניקוי מגוונים. כמובן שכאשר מצב זה קרה, לא  הייתי שמחה, אבל האמת , התבוננתי על המקרה הזה כהזדמנות לנקות זיכרונות החוזרים על עצמם בתוכי שגרמו לעובד לטעות.
ברגע שהתחלתי להשתמש בכלי ניקוי של ההו’אופונופונו על המצב הזה, הכל נפתר באופן הטוב ביותר. מצאנו את המסמך שהוכיח בקלות מדוע אותו עובד טעה. הבעיה בעצם נפתרה בקלות.
שוב נפלה בידי ההזדמנות לבחור. לא מיהרתי לשפוט “טוב – רע”, “אשם – לא אשם”, הוגן – לא הוגן”, הקרבה – התקפה”…בחרתי לנקות.
אני מלאת הכרת תודה לבורא שאפשר לי לראות את התוצאות השימוש בכלים של  ההו’אופונופונו ובעבודת הניקוי  המידית שלו  את זיכרונותיי. 
זה לא אומר שלא יהיו לי יותר בעיות, אבל כאשר אני בתהליך הניקוי, כל רגע בחיי מקרב אותי יותר לבורא. אם אני נאמנה לנתיב שלי – לעשות את החלק שלי בניקוי, להשתמש בכלי הניקוי של ההו’ואפונופונו, אז הבורא יעשה את חלקו – ינקה את הזיכרונות שבי.
החיים משתנים בדרכים קסומות, משנים את צבע החיים. השראה, שמחה, יופי, שפע מגיעים אל חיי. הבורא תמיד מוכן להעניק לי  כל זאת מתוך כפות ידיו.
אם העשייה שלכם היא עשייה של 24/7 ללא בקשת תמורה, סימן שזאת הקריאה שלכם – משמעות חייכם! אני יכולה להניח שמצאתי את הקריאה שלי. אני אוהבת להשתמש בכלי ההו’אופונופונו
24 שעות ביממה ואני שמחה לעשות זאת ללא תמורה בכל מקום: בבית, כשאני רואה מישהו, בעבודה, בחופשה….אני שמחה להמשיך ולקבל קורסי לימוד מתקדמים בנושא – סמינרים של IZI LLC!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *