המשימה העיקרית שלי

מי לא רוצה בריאות? כאשר יש לכם כאב, אין לכם אפשרות להנות מכל היופי שיש בחיים. לא ניתן לקנות או לקבל בריאות. אפשר רק לנקות על הנושא הבריאותי שלכם דרך הו’אופונופונו.
לרוב בני האדם יש ענייני בריאות.למרבה הצער אני לא יוצאת מן הכלל, ומצאתי את עצמי לכודה על יד מחלה בוגדנית.
אילו רק יכולתי לתת את המחלה שלי לדוקטור, היית עושה זאת ומאפשרת לרופא לרפא אותי, זוהי הרי עבודתו. הוא היה נותן לי גלולת קסמים. הייתי בולעת אותה ו…..לעצור!לעצור!לעצור! הנה הזיכרונות שבי עולים – מסיתים את תשומת ליבי מהאחריות שלי להחלמה אל עבר הדוקטור.
אוויסנה הגדול (מלומד מבריק ממרכז אסיה,פילוסוף ורופא) אמר למטופליו שיש להתייחס לשילוש מאוחד – אתם, אני והמחלה. על החולה לבחור במי הוא מתמקד. האחד שאנו בוחרים הוא – הזוכה, המנצח. 
באשר אליי, אני בוחרת בבורא.
בואו נתקדם: “או, כמה אני עצובה! אני מרגישה כל כך רע! למה אני צריכה לסבול כל כך?”  ובכן אלו הן רק זיכרונות מחלה שעלו בי. מי יודע במה התנסתם בחיים הקודמים שלכם.
יש הרבה סיבות לחלות, כפי שאנו רואים. הבסיס לענין הוא ההזדמנות שלנו לקחת אחראיות על מה שמתרחש בתוכינו ועל חיינו. אתם לפעמים מרגישים לא טוב. נראה ששום דבר לא משתנה. אתם רוצים פשוט לוותר. עולה בהכרתי מפעם לפעם: “יש מישהו שיכול לטפל בסרטן, אבל מה איתי? אני לא מסוגלת להיפתר מדלקת אף כרונית…” יש כאן שוב בחירה: להיכנע לדיכאון, למלנכוליה, להמשיך להשתכשך בצער או לנקות! לנקות! לנקות!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *