בית חדש ושנה חדשה

הי לכולם
עברתי לבית סופר מקסים. לא צפיתי שאוהב אותו כל כך. הבורא הכין לי כאן הפתעה.
שבוע לפני המעבר, האקס שלי שלח לי הודעה על עוד איזה מרחב להשכרה. שאבדוק. נראה לי שגם הוא וגם אני לא היינו סגורים על המהלך של מגורים קרובים.
התקשרתי ומיד קפצתי לראות. והאמת שמיד נדלקתי על המקום החדש .
פתאום הייתי חצויה, לאן לעבור?
התלהבתי לגמרי מהמקום החדש
הרגשתי שהבורא כאן נותן לי מתנה בדקה התשעים.
המשכתי לנקות כמובן, וככה יום עבר, קלטתי שבעצם בכלל לא שאלתי את הבן שלי מה הוא מרגיש. שלחתי לו הודעה קולית שמסבירה את האפשרות החדשה שנפתחה.
מיד כל ההתלהבות נרגעה, כי קלטתי שאני לא לבד במצב הזה. והנשימה חזרה אליי. הסתכלתי על הכול יותר ברוגע. הכי טוב לבחור מאי הצמדות. המשכתי לנקות.
ביקשתי מהאקס לקפוץ שוב לבית שלו לראות את המרחב כדי להיזכר שוב. הוא הסכים והוא אפילו ליווה אותי לשם. זה אפשר לשיחת לב ממש חשובה להתקיים. קריטית אפילו. פתאום חשתי שלווה לאפשרות שאעבור אליו.
בינתיים הבן שלי בכלל לא חזר אליי לגבי ההודעה ששלחתי לו.
תוך כמה שעות קיבלתי סמס שהבית הנוסף לא קורה, כי בסוף הם לא מפנים. מיד יצרתי קשר עם כולם, והבן שלי אמר לי, אימא, ממש לא רציתי את האפשרות החדשה. היא לא עניינה אותי. חחחח. הוא תמיד אבל תמיד מדויק להפליא. כשמשהו לא רלוונטי, הוא יודע.
זה היה די מדהים כל ההתרחשות הזאת. האופציה עלתה כדי שהאקס ואני ניפגש, שהשיחה הזאת תקרה, והלב ייפתח ממש. נדרש עוד איזה ניקוי אחרון כדי שאכנס לבית בשלווה. אני כמובן לא ידעתי זאת, אבל הכול הראה עצמו. אני רק ניקיתי.
ואז הגיע יום המעבר, ונכנסתי ליורט ולא האמנתי שהוא כל כך מקסים ומדהים.
בלי כל הרהיטים שהיו שם מקודם, יכולתי לראות כמה עבודה הושקעה בו, וכמה הוא מצוין עבורנו.
אני כל יום ממשיכה לנקות על המעבר הזה . אני כבר שלושה ימים שם והכל רגוע, לא יכולה להפסיק להתפעם מהמרחב הפיצי הזה שיש לי. התאהבתי לגמרי. הכלבים שלהם באים לבקר אותנו, קטנים כאלה ומתוקים ממש. מקשקשים בזנב ומלקקים. גם האחים של אור קשת באו לבקר, והם גם קטנים ומתוקקקייםםם ביותר.
הנוף עוצר נשימה. ויש לי מלא חברים מסביב. הבורא שם אותי במקום שמאפשר לי לנקות עוד את מה שעדיין לא התנקה ועל הדרך גם מדייק את הפעימה שלי עם הבריאה.
דרך אגב עברתי ב 31 בדצמבר!!!! והתעוררתי בתוך הבית ב 1 לינואר 2022. קיבלתי את השנה החדשה שם. התכנית הייתה שאעבור ב 1 לינואר, אבל בסוף הסתדר שאצא יום לפני. כל הדבר הזה הרגיש כמו נס אחד גדול. אני ממשיכה לנקות.
ביחס לניקוי שהתרחש ועדיין, אני פשוט מנקה באופן כללי, והחיים קורים תוך כדי. לפעמים משהו קורה ויש רגש שעולה, ממשיכה לנקות ונזהרת מלקבל החלטות מהירות. ממתינה, והנה עוד השראה נכנסת לה, ממשיכה לנקות וכך מדבר לדבר. אין לי מושג בכלל על מה אני מנקה. אני רק יודעת את הסיפור החיצוני. את העובדה שיש לי כעת 3 חודשים להיות דיירת של האקס שלי. ואני לא יודעת מה הסיבה לכך. אני מבקשת מהילדה הפנימית שלי לשחרר אחיזה על כל אותם זיכרונות אשר מביאים אותי לחוות מציאות כזאת. אני מבקשת מהמשפחה הפנימית שלי ומהבורא עזרה בניקוי. איפוס. אני משתמשת בין היתר בתודה, בסליחה, ובחרטה. אני שותה מי שמש כחולים, אני אוכלת תות שדה. יש עכשיו ממש טובים, אני אוכלת אוכמניות בדייסה…אני מברישה על עצמי ועל דורותיי והמצב כחול קרח, ועוד.
מזכירה לכם שיש סמינר הו’אופונופונו ועסקים במרץ 2022
אני לא יכולה לפספס שכל מה שקורה בחיי כבר כעת קשור לנושא הסמינר עצמו. מגורים, אדמות , כלכלה. אין טעויות
איך המעבר לשנת 2022 הייתה עבורכם? יש התנסויות חדשות? איפוס? השראה?
אשמח לשיתופים שלכם בתגובות
אני אוהבת אתכם מאד
סמדר דבורה שירה

2 thoughts on “בית חדש ושנה חדשה

 1. וואו ממש מרגש לראות את הדברים מתגלגלים. אצלי המקום של הכלכלה מבקש איזון ויציבות. אחרי שנה שלא עבדתי התקבלתי למקום עבודה ושבוע אחרי שהתחלתי לעבוד הבוסית הודיעה לי שבסוף לא אושר התקן לבחורה שאותה הייתי אמורה להחליף ולכן היא נשארת ואני צריכנ לעזוב. חטפתי שוק וחרדה כלכלית. עכשיו אני בבית ומנסה לנקות ולא מבינה מה זה בא לומר לי. למה בכלל זה קרה?? ומה עושים עכשיו??

  1. עליסה יקרה, תודה על השיתוף ועל ההזמדנות לניקוי!. מזכירה שיש סמינר הו’אופונופונו ועסקים שעוסק בנושאים הללו, כספים, רכוש, מבנים, אדמה ועוד.
   הסמינר יתקיים ב 24-25 במרץ. אולי זה השלב הבא בניקויים
   הרבה אהבה לך ולמשפחתך
   סמדר דבורה שירה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *