תרגול נוכחות

זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו היא שיטה של תרגול נוכחות. זאת דרך להשתמש במחשבה שלנו לטובת אמת. לטובת חזרה הביתה, אל מהותנו האמתית. אותו מרחב של תודעה אינסופית, אותו בורא אשר נמצא בכל אחת ואחד מאיתנו. שימוש מושכל של המיינד.

בדרך כלל החיים שלנו מלאים במחשבות אשר עסוקות בתכנון החיים שלנו. תכנון התנועה שלנו במרחב. למשל, נדמיין איך השבוע הקרוב יראה, או נדמיין את הצלחת העסק שלנו, או נדמיין את הדייט הלוהט שלנו עם הבן זוג החדש או זה שעוד לא הגיע… נחשוב על איך נשוחח עם הילד שלנו על הלימודים שלו. אין סוף של מצבים בהם אנו משתמשים במיינד שלנו לתכנון העתיד. ועוד לא ציינתי את המחשבות הרצות בתוכנו על מה שהיה. שחזור אינסופי של מאורעות מהעבר, אמונות שליליות על עצמינו וכדומה.
העתיד, לצערי הוא בסך הכול זיכרון של העבר. אין חדש תחת השמש…הזיכרונות שעוברים בנו מרגישים אולי חדשים, ובדרך כלל הם פשוט חוזרים על עצמם שוב ושוב בלבוש מחודש כביכול.

אז כפי שציינתי בתחילת הפוסט. זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו הינו תרגול של נוכחות.
מה זה אומר בעצם.

להחליף את כל המחשבות שרצות בי לאורך היום, ואשר מתכננות את עתידי ומשחזרות את עברי בכלי ניקוי כמו – תודה, הנני האני, מי שמש כחולים וכו’. כלי הניקוי מייצרים עצירה פנימית . עצירה מיצירה נוספת של עתיד משוחזר. עצירה מסבל.
אותם כלי ניקוי הם תפילה למחיקת הזיכרונות, כדי שאותם זיכרונות לא ימשיכו להוציא אותי ממה שיש ברגע זה! הרגע היחיד שקיים.

ורק מתוך המרחב של הכאן והעכשיו, השראה יכולה להגיע, החדש יכול להופיע, וזה לא הדבר היחיד. מה שעוד מתרחש, זה תחושת חופש. שלווה. שמחה במה שיש. ועוד. מעבר לכל הבנה.

האם אתם מוכנים לוותר עוד על העתיד שלכם לטובת מה שיש כבר כעת?
האם אתם מוכנים לקחת אחראיות ולהתעורר מהחלום של המחשבות/זיכרונות הבלתי נגמרים המתקיימים בהכרה המודעת והלא מודעת?
האם זה מהדהד בכם מה שנכתב כאן? אשמח לשמוע מכם!

תודה לזהות העצמי דרך ההו’אופונופונו

תודה למורנה נלמאקו סימאונה על הכלי המעצים שהביאה לעולם

תודה לבורא אשר הכול נעשה בחסדו

אני אוהבת אתכם
ומודה על כל הניקויים שלכם.
כל ניקוי של כל אחד מכם משפיע על כולנו!

שוב תודה

סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *