הוכחה

ההוכחה שהניקויים עובדים ואכן משנים את חוויית החיים שלנו אפשרית עבור כל אחד לעצמו. אין הבטחה שמשהו יקרה אם נחשוב את המילים תודה, אני מצטערת, אני אוהבת אותך…
היות ואין לנו באמת מושג מה מתנקה מאיתנו ומה ההשלכות של אותו ניקוי, לפעמים קורים דברים בחיים שמגיעים יש מאין…סוג של נסים גלויים. ואני רוצה לשתף אתכם במה שקרה לי בראש השנה הנוכחי.

הרי אני שנים מבקשת ניקוי וכוללת את משפחתי קרובי ודורותיי באותן תפילות . אז השנה הנוכחית אחי הגיע מארה”ב פעם ראשונה מזה 30 שנה לפחות לראש השנה. והדודה שלי ערכה מסיבה מדהימה של חגיגות היובל לנישואין שלהם ויומולדת 80 לדוד שלי. קיצר, יותר מ 30 שנה לא התאספנו כל המשפחה מצד אימא שלי. זה היה פשוט מדהים. אני יושבת שם באירוע הזה ואני קצת מתקשה לעכל…איך זה קרה. כל הבני דודים שלי , בת דודה הגיעה מספרד, ואפילו הראו סרט ישן נושן משנת 1969, שנת הלידה שלי, ושם בסרט הדודים שלי התחתנו, אז פתאום לראות את כל האנשים שכבר אינם ביננו, כמו אבא שלי, כמו סבתא וסבא שלי, כמו אח שלי איתמר, היה קצת הלם והמון התרגשות פנימית. בעודי יושבת שם ורואה זאת חשבתי לעצמי שמבחינתי הניקויים עשו כאן משהו לא מובן מאליו. איזה ריפוי קרה שאפשר למאורע הזה לקרות.
אני לא בן אדם משפחתי…טוב , קצת. אבל תכלס עד לאותו אירוע לא הבנתי בעצם כמה אני אוהבת את כולם.
בערב ראש השנה היה מיוחד, ומשפחתי, אבל למחרת קרה משהו מדהים שמעולם לא קרה.
לאח שלי יש 4 חברים מילדות שמכירים אותי עוד מהתינוקות שלי. וכך יצא שיצאתי איתם לטיול בצפון. ועשינו פיקניק…שהיה קסם של מאורע. אני יושבת שם ביניהם ומבינה שאני יושבת בתוך סיטואציה שמעולם לא התרחשה קודם. וכולם נהנים ביותר, צוחקים ומתבדחים. ותוך כדי הם שואלים, איך זה שזה לא קרה לנו קודם?
הבורא מבחינתי הכין לי ממש הפתעה בחג זה. והוכיח לי ששינוי מגיע בזמן הנכון וברגע הנכון, במידה הנכונה ובאופן המדויק עבורי. המאורעות הללו השאירו אותי בלב מאד שמח ותחושה שההתקרבות שאני רואה בעולמי היא רק ההתחלה.

תודה לכם על מעורבותכם בתהליכי הניקוי.
האחראיות שלכם באמת משנה את כולנו.
תודה לבורא/ת על כל הניסים והאהבה האינסופית
אני אוהבת אתכם מאד
גמר חתימה טובה ושנה נפלאה לכולנו
סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *