מערכות יחסים

אלוהה!

הלך רוח עליז והתמדה בניקוי עוזרים לאינקה בעבודתה. היא טובה בזה, מה דעתכם?

הנה הסיפור שלה להתמרת מצב בדרכה המיוחדת והאירונית:

“אם אתם מכינים פנקייק והם יוצאים לא משהו, שכחו מזה! טגנו כדורי בצק”

מקובל לחשוב שאנשים נפגשים בעבודה במקרה, אבל אלא המתרגלים הו’אופונופונו יודעים היטב שאין מקריות!

יום אחד, עמיתה לעבודה התנהגה כלפיי מאד באגרסיביות וסרבה לעשות עבודה שהיא הייתה צריכה לעשות. היא בטאה את חוסר שביעות רצונה ממני. מה יכולתי לעשות במצב כזה? לנקות!

בתחילה השתמשתי בניקוי במשפטים המוכרים: אני אוהב אותך. תודה. הזמן עבר אבל “פנקייק” – התוצאה לה ציפיתי ,שאותה אישה תשתנה, לא קרתה. אגרסיביות ומתח מלאו את האוויר. המשכתי לנקות.

ואז נזכרתי במילים של איהלהקאלה שכל אדם בחיינו מגיע אלינו רק לצורך ניקוי ולא לשום דבר אחר. קיבלתי השראה ממילים אלו והמשכתי לטגן את “כדורי הבצק” שלי.

לאחר מכן ציינתי לעצמי במחברת שלי , שאני לוקחת 100% אחראיות על ההתנהגות של העמיתה שלי ושאלתי את עצמי שאלות: “מה מתרחש בתוכי שגרם לעמיתה שלי לדבר אליי מגעיל?”

אני לא בטוחה אם אחרי “כדור בצק” ה-8 או ה-10 הכל הסתיים באופן חיובי. היא התנצלה בפני על התנהגותה האגרסיבית.

בזמן הניקוי אני הקפדתי לשמור במחשבותיי את הדוגמא לניקוי של ד”ר היו לן. הוא היה מסוגל לרפא את החלק שבו שהראה עצמו כפושע שהינו חולה נפשי. הוא עשה זאת דרך שימוש בזהות העצמי דרך הו’אופונופונו בלבד. חשבתי לעצמי שיש לי קצת מזל והסיטואציה שלי קלה בהרבה משלו. ההו’אופונופונו עבד עבורי הרבה יותר מהר.

גם אם אנו לא רואים תוצאות רצויות ומיידיות – אני צריכה להמשיך עם ההו’אופונופונו והאלוהות לא תתן לי להמתין יותר מדיי כדי לתקן את טעויותי.

השלום מתחיל בתוכי!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *