חרטה, סליחה והתמרה

חרטה, סליחה והתמרה. זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו, מסתכמת בשלושת השלבים הללו.
המוכנות שלנו להתחרט על המציאות שמופיעה בחיינו, בקשת הסליחה על יצירה לא מודעת המתקיימת בתוכנו ומביאה לחיינו התנסויות מצומצמות של אהבה, וההתמרה האפשרית לאותו זיכרון החוזר על עצמו, חזרה אל נקודת האפס בתוכנו.

בספמטבר 2019 יש סמינר של הו’אופונופונו ועסקים. סמינר שכזה לא מיועד רק בעלי עסקים. זאת הזדמנות לתקן את התפיסה הכלכלית שלנו, את היחס שלנו לכסף ואת הזיכרונות של שפע מצומצם המתקיים באופן לא מודע בתוכנו.
אני חושבת ששנים אני בהתבוננות כזאת או אחרת על כל הנושא הכלכלי בחיי. ולפני מספר שבועות החלטתי לבדוק עוד יותר לעומק את העניין. אמרתי לאלוהות שבתוכי “אני לא יודעת אלו זיכרונות קיימים בתוכי אשר מביאים לי תפיסה כלכלית מצומצמת. היצירה הלא מודעת הזאת שמתקיימת בתוכי, אני מבקשת עליה סליחה. נעשתה כאן טעות. אני לא יודעת מה הזיכרונות הקשורים לכך , אני מבקשת עזרה בניקוי והכוונה. אם יש משהו שאני צריכה לראות, אני פתוחה לכך”.
היות והזיכרונות של מציאות מסוימת לאו דווקא קשורים לנושא הנבחר, לא ידעתי לאיזה מסע אני נכנסת. היות ואלו זיכרונות של עידנים, אני רואה שכל מיני דברים התחילו להופיע בחיי, והם קשורים לכסף באופן עקיף. למשל שיחות עם מספר אנשים שהנושא המרכזי שלהם היה נתינה, או יותר נכון חוסר נתינה….בין בני זוג, בין הורים וילדים ועוד. אני מתבוננת בכל השיחות האלה שעל פניו הם של אחרים, ואני מבינה שזה חלק מהסיפור הלא מודע שלי. כסף מופעל ממערכות יחסים, מחוסר איזון בין אנרגיה זכרית ונקבית, משליטה, מחוסר איזון בין נתינה לקבלה. זה דבר אחד לקרוא על זה, ואחר לגמרי להתבונן בזה מגיע לתוך החיים האישיים. לשבת עם אישה שמספרת לי על 35 שנה של נישואים בהם הבעל שלה לא נותן לה ולילדים, אלא רק בנתינה מחוץ לבית. להסתכל על הסיפור הזה ולהבין שאני מעורבבת עם הזיכרון הזה. על אורח שהגיע לביתי והתבייש לבקש קקאו עם חלב שקדים כי זה יקר לתפיסתו (הוא שיתף אותי בבושה שהוא חש) ויש עוד רבים אחרים. וזה לגמרי חלק ממני. אני מנקה. האלוהות שבי לוקחת אותי לכל מיני מפגשים כרגע כדי לאפשר להצפה מסוימת לקרות כדי שאנקה את מה שעולי בי ביחס לאותם מפגשים. לקח לי זמן להבין שזה חניכה מרגע לרגע, לעוד רגע. אז אני מנקה על נושא הכלכלי, על פניו. בעצם אני מנקה על דברים אחרים לחלוטין. הכסף רק השער לאותם נושאים.
אני כאן בעצם באה בהצעה אל כולכם, אלא הבוחרים לנקות נושא מסוים אשר מופיע במציאות שלכם, ונמשך הרבה מאד שנים. גם אם העניין לא נפתר מיד, האלוהות תמיד נענית לבקשות ניקוי. זה זמן להתבונן במה שמגיע  על פני תקופה. יש כאן יחס של מורה ותלמיד/ה, בורא וברוא…:) . אין צורך במתווכים. המסע לא ידוע, אבל השיעורים שמגיעים הם בול! ממש הרפתקה אמתית. והכל קשור אחד לשני. כך זה נראה.
אני מודה לכסף שבזכותו שער לניקוי עמוק נפתח, המאפשר התבוננות חדשה על החיים.
אני מודה לאלוהות על הנתיב המסתורי הזה שנחשף דרך הסיפורים.
אני מודה לכם על כל הניקויים שלכם
אני אוהבת אתכם
סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *