הזדמנות נוספת

עבר שבוע מאז הסמינר. לקח לי שבוע לנחות…:)
כל סמינר שכזה מעמיק את ההבנה ואת גודל הצרה. זה לא ייגמר בחיים האלו. הניקוי יימשך כל החיים ואולי עוד כמה. אבל לפחות החיים משנים צורה, ומטיבים בזכות הניקויים.
ככל שאני מוכנה להתייחס לכל דבר שאני שומעת, רואה , קוראת או מרגישה אותו, כך, החיבור שלי אל עולמי הולך ומעמיק, וכן האהבה.
חברה באה אליי לביקור. וסיפרה לי משהו אישי ששמעתי אותו מספר פעמים בכל מיני וריאציות לאורך שנים. והנה היא מספרת לי עוד על אותו עניין, ואני אחרת. אני מקשיבה ממקום חדש. לוקחת אחראיות. היא באה בעצם לתת לי הזדמנות לנקות. לא עשיתי את זה לאורך השנים של היכרותנו. לא בנושא הזה. התחמקתי. זה היה גדול עליי. ועכשיו, התבוננתי על כל זה אחרת.
בעבר לא יכולתי. שמתי איזה קיר שהפריד ביני לבין אותה חוויה שעלתה בי מהסיפור. יצרתי חיץ בעולמי.
והנה אני מוכנה למפגש חדש עם חלק נוסף בי. עם יצירה לא מודעת שמביאה אליי משהו שהינו מאד רגשי ומאד סוער ועמוק.
אני לא יודעת מה לעשות עם זה. אין לי מושג על מה זה יושב בתוכי. אולי אף לא אדע אף פעם. מה שבאמת משמח אותי בכל הדבר הזה, שזה כל כך לא חשוב. ההבנה שיש אפשרות לפתור בעיות גם בלי לדעת מה קורה בכלל…וההשלכה של ניקוי שכזה הוא מאד לא ברור. חושבים שיש ניקוי על נושא מסוים, אבל בגלל עומק הזיכרונות, זה יכול להתגלגל לשחרור אחר לחלוטין. משהו בכל זה מאד מרגש. לא מובן מאליו שניתנת לי הזדמנות נוספת לניקוי. יש בי/בנו עידנים של זיכרונות וכאשר הם עולים לא תמיד יש יכולת לנקות. לא תמיד תהיה לנו הזדמנות נוספת. כאן זכיתי.
זה מרגיש משמעותי. כל מה שאמרתי היה – “מה קיים בי שהביא לי את ההתנסות הזאת? אם אני משפחתי קרוביי ואבות אבותיי פגענו בדרך כלשהי בך, במשפחתך קרוביך ואבות אבותיך, אני מבקשת בשם כולנו סליחה. מה עליי לעשות כדי לכפר על העניין? אשמח להנחייה על דרך הניקוי שעליי לקחת. תודה שוב על ההזדמנות לניקוי אותו זיכרון. ”
אני כותבת זאת לכם כדי לתת טעימה של תחילת תהליך. אין כאן רצון לתוצאה כלשהי. אולי הרצון היחידי שיש בי לגבי עניין זה, זה לנקות את מה שקיים בי שהביא אותי לשמוע את מה ששמעתי. לחזור אל נקודת האפס. אל המקור . מבחינתי זאת אג’נדה טובה.
ובוא נראה מה יירקם. אם משהו נוסף יתגלה, אכתוב.
אני מודה מאד לחברתי על ההזדמנות הנוספת לניקוי!
אני מודה לאלוהות שבי שתמיד פותחת לי דלת!
אני מודה לכם על כל הניקויים שלכם.
אני מאד אוהבת אתכם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *