זהות העצמי

מתנה לכבוד פסח😊

שיטת זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו מורכבת מזהות עצמית ומהו’אופונופונו.

ואם רגע נפרק את ההגדרה הזאת, נראה שדרך ההו’אופונופונו=תיקון הטעות , אנו מגיעים אל הזהות העצמי שלנו. הו’אופונופונו זה תהליך הניקוי שאנו דנים בו רבות בקבוצה. זהות העצמי, קצת פחות. אז הגיע הזמן? נראה כך.

זהות העצמי נקראת גם המשפחה הפנימית שלנו. היא מחולקת ל 3 חלקים. אבא, אימא וילד.
עלה בי רצון לכתוב 3 פוסטים אשר בהם אפרט יותר מה התפקיד של כל חלק.
חשוב לציין שאין חלק שלו תפקיד יותר חשוב מהאחר. הם כולם חשובים מאוד מאוד. האיזון וההרמוניה המתקיימת בתוך המשפחה הפנימית שלנו, בזהות העצמית שלנו, היא המפתח לשינוי שנראה בחיינו.

אז נתחיל עם האימא.
האימא מייצגת את החלק המודע בתוכנו. לאימא יש אפשרות בחירה. להישאר במצב קורבני, לנסיבות החיים, לסיפור שרץ לנו בדיאלוג הפנימי שלנו או לקחת אחראיות ולבקש ניקוי. כאשר האימא אומרת תודה למשל, היא מניעה את התהליך. הערת ביניים- בין אם אתה גבר או אישה, המודע נקרא אימא. מה עוד מה עוד מה עוד..?

התפקיד של האימא זה גם לדאוג לילד הפנימי. ומכל המפגשים האישיים שיש לי, זה החלק
שלרוב האנשים מאתגר. ההתמדה עם תשומת הלב. יש כאן בקבוצה מיומנים מאד בתחום. עם זאת בהתחלה זה נחווה כמאמץ, שכחה, חוסר עניין, התנגדות..ועוד.

אציין מהתנסות אישית שעבורי זה לא היה קל בהתחלה. שוחחתי אתה אבל שכחתי לעשות זאת כל יום, וגם לא הבנתי את חשיבות העניין. מצאתי ש”שטיפת המוח” בכלי הניקוי – תודה ואני אוהבת אותך, פרצו דרך.

ולשלב הראשוני, עבורי הם הספיקו. אם אתם נפגשים עם קושי בתשומת הלב לילד/ה הפנימי/ת שלכם, אני רוצה לעודד אתכם. יש אופק, אם ממשיכים לנקות. והרי זה בסך הכל זיכרון שמונע את התקשורת הזורמת עם החלק הפנימי הזה בתוכנו. וכאשר הוא מתנקה, דרך נפרצת. פעם שנייה שאני כותבת דרך נפרצת, ממש אוהבת את צמד המילים .

אם יש לכם עוד שאלות על האימא, בשמחה.
אם יש לכם מה להוסיף על מה שכתבתי, באהבה

אוהבת אתכם מאד מאוד
תודה לאימא שבנו אשר בוחרת בניקוי. בחופש הפוטנציאלי האפשרי בעבורנו.

סמדר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *