סמינר הו’אופונופונו

קהילה נפלאה
יש חדשות ממש טובות….סמינר נוסף יתקיים השנה. בקרוב אניח כאן תאריכים. אלו הן חדשות טובות כי לרגע היה נראה שזה לא הולך לקרות.
ניקיתי וניקיתי את מה שזה העלה בתוכי. ראיתי עד כמה תהליך התיקון המתרחש דרך ההו’אופונופונו שמורנה נלמאקו סימאונה עדכנה בשנת 1982, עובד הכי טוב כאשר התפילה והבקשה לניקוי אינה מופעלת מתוך רצון לתוצאה מסוימת. עד כמה אני עדיין גדלה בהבנה הזאת ועד כמה המיינד מניפולטיבי בתהליך הניקויים. לעלות את מה שעלה בי כאשר נאמר לי שלא יהיו יותר השנה סמינרים היה מאד משחרר. בהתחלה ניקיתי כי רציתי שהגזרה הזאת תתבטל. ואז ככל שהזמן עבר, הבנתי שהיא לא תתבטל. אז שחררתי אבל המשכתי לנקות על העצבים שזה העלה בי. ואז אפילו נאמר לי שיש דרך בכל זאת לקיים את הסמינר, אבל הדרך הזאת הייתה לא מדויקת בגלל שזה היה גורם לכל הנרשמים לעבור דרך מערכת תשלום ממש מסורבלת ועבורי להיות גננת שם. קיצר, היה בי כזה לא שפשוט סרבתי להצעה הזאת. המשכתי לנקות והייתי שלמה בתוכי עד שלפני כמה ימים גוליה כתבה לי שהיא מצאה דרך לתשלום שיהיה פשוט. ובשלב הזה, הופתעתי. כי ממש לא תארתי לעצמי שהבורא יארגן סמינר. מבחינתי מה בקשתי היה לשחרר את מה שאני מרגישה ברמה הרגשית ביחס לנושא. איך תמיד כאשר משחררים את מה שהכי רוצים, זה מגיע באופן מדויק. אבל כעת אין הצמדות, אז האנרגיה לסמינר יכולה לנוע ללא הפרעות.
עוד משהו….בשבועות האלו ממש הבנתי עד כמה 4 המשפטים שפרסמו את ההו’אופונופונו מצד אחד עזרו לקדם את הניקוי בעולם ומצד שני עשו לשיטה ממש חוסר שירות. כי ד”ר היו לן ממש לא עבד איתם בשום צורה בבית החולים הפסיכיאטרי. הם בכלל לא היו קיימים באותו זמן. הוא תרגל את 12 השלבים של ההו’אופונופונו שנלמדים רק בסמינר. אז בגדול, הבנתי שיש כאן ממש אי הבנה בקרב הרבה מאד אנשים לגבי היישום של השיטה. יש הבנה של מה זה לקחת אחראיות וזה עצום בפני עצמו אבל היישום עצמו של הניקוי הוא יותר מורכב מרק 4 משפטים. למרות שהם בפני עצמם ממש בסדר ועוזרים במשהו. בעיקר בחשיבה יותר חיובית.
שוחחתי על כך עם גוליה והחלטנו לשוחח על כך בשיחה מוקלטת שאעדכן עליה בקרוב גם. ונוכל לענות שם על השאלות הקשורות לנושא.
שולחת לכולכם הרבה אהבה
תודה על הניקויים שלכם
ובקרוב נתראה בשידור
סמדר דבורה שירה
הנה תפילת פתיחה – כלי ניקוי שמורנה קיבלה לפני כמה עשורים…ניתן להקריא אותה בקול רם או בקיצור – הנני האני, לחזור על זאת באופן מנטלי.

“הנני” ה”אני”

OWAU NO KA “I”
“אני” מגיח/ה מן הריק אל תוך האור,
Pua mai au mai ka po iloko o ka malamalama,
“הנני” הנשימה שמזינה את החיים,
Owau no ka ha, ka mauli ola,
“הנני” הריקות, אותו מרחב שמעבר לכל תודעה,
Owau no ka poho, ke ka’ele mawaho a’e o no ike apau.
ה”אני”, האיד, הכול.
Ka “I”, Ke Kino Iho, na Mea Apau.
“אני” דורך/ת את חצי הקשתות מעבר למים,
Ka a’e au i ku’u pi’o o na anuenue mawaho a’e o na kai a pau,
ברצף שבין הרוח והחומר.
Ka ho’omaumau o na mana’o ame na mea a pau.
“הנני” הנשימה שבאה והולכת,
Owau no ka “Ho”, a me ka “Ha”,
הרוח הסמויה שאין לראותה או לגעת בה,
He huna ka makani nahenahe,
אותו חלקיק בריאה שלעולם לא יוגדר.
Ka “Hua” huna o Kumulipo.
“הנני” ה”אני”
Owau no ka “I”.
Copyright © 1980 The Foundation of I, Inc. Freedom of the Cosmos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *