חדשות נפלאות!!!

יקרים / ות!

אנו מלאי הכרת תודה שהסמינר הבסיסי של זהות העצמי דרך ההויאופונופונו יתקיים בחודש אפריל 26-27 בתל אביב, ישראל 2018.

זה תמיד מאורע בינלאומי. אנשים מגיעים מכל העולם והדבר החשוב ביותר הוא הניקוי שקורה. מרבית המשתתפים מדווחים שהם מרגישים את הניקוי. זאת אולי תהיה גם ההתנסות שלכם. המשך הסבר על הסמינר תוכלו למצוא בקישור הבא:

http://hooponopono-miracles.info/hooponopono-israel.com/he_IL/seminar-i/

והנה ציטוט של ד”ר היו לן לעיונכם:

ג’ון התבונן על הטקסט שהוא הדפיס על מסך המחשב שלו. פתאום הופיעה תיבת הודעות שהעירה לו על טעות כתיב שעשה. הוא מחק את הטעות ותיקן. Загружается, подождите …

פיטר לא התלהב מהחזרה לבית הספר כבר כמה ימים. זה לא דמה לו כלל. הוא תמיד השכים לקום ולהתלבש לבד בשמחה לבית הספר. “האוטובוס מגיע כל דקה” אימא שלו הזכירה לו. «אתה צריך להיות מוכן». היא חזרה ואמרה ולא הבינה מה קורה. היא החליטה לשוחח עם המורה שלו. התגובה שלה טיפוסית להורים במצב דומה. Загружается, подождите …

ביל בן הארבעים סבל מכאבי גב תחתון כרוניים. הוא התנדב כלקוח בתוכנית של הכשרת מטפלים. «כמה זמן אתה סובל מכאבי הגב?» שאל אותו אחד המטפלים. «מתי זה התחיל?» «האם חווית מתח לאחרונה?» המשיכו השאלות. ואז כמו משום מקום שאלה מפתיעה הופיעה “מה קורה בתוכי המראה עצמה ככאבי הגב של ביל?” «מי זה מתחכם?» המנחה שאל בחשדנות.

אחראיות מלאה, כמו האמירה שכסף לא גודל על העצים, אף פעם לא מתרחשת. זה לא מתקיים בשום מקום על כדור הארץ, לא במערכות יחסים, לא במשפחות, לא במקומות עבודה, לא בעסקים, לא בממשל המקומי, המדיני והלאומי, לא בקהילות דתיות ובהחלט לא במרחב טיפולי. זה פשוט לא קורה. למרבה הצער, בעיות, מחלות ואפילו מוות הם התוצאה.

ישנה דרך המובילה מחוץ לבעיות ולמחלות עבור היחידים אשר מסכימים לקחת 100% אחראיות על היצירה של חייהם כפי שהיא מתגלה להם מרגע לרגע.

לידיעתכם סמינר זה לא קורה הרבה בישראל, אז בבקשה קחו את הזדמנות הזאת ובואו ללמוד את המתנה שמורנה נלמאקו סימאונה חלקה איתנו.

אני מאחלת שלום לכם, למשפחתכם, קרוביכם ואבות אבותיכם!

2 thoughts on “חדשות נפלאות!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *