מפגש עם הרשויות

היום עבר עליי יום ממש ממש משמעותי.

ורק שתבינו מה קורה כרגע, זה שתיים בלילה ואני ערה כמו עץ כריסטמס😊

לא מצליחה להירדם ונראה לי שהבוראת חמלה עליי והביאה בי השראה לכתוב.
אז ככה, נסעתי היום דרומה ממש לאישה המתמחה בתחום השקעה שעשיתי לפני שנתיים, השקעה שלא הצהרתי עליה והגיע הזמן. נסעתי אליה והיא בעצמה רואת חשבון חביבה מאד, אני יושבת מולה והיא מתחילה להסביר לי מה נדרש ממני ומה החדשות ה”רעות” כביכול.

ניקיתי לפני שהגעתי. תוך כדי הבנתי שלא מספיק מכיוון שהתגובה הפיזית שלי למה שהיא אמרה העירה בי , בעצם בילדה הפנימית שלי את כל החרדות/חששות/ותוסיפו אתם את מה שעולה בכם.
ואני ממש משתדלת לקחת נשימות עמוקות, לנקות תוך כדי, אבל תכנות ההישרדות שבי חזקות.

בשלב מסוים הגישו לי תה, אליו שמתי לב רק לאחר חצי שעה! עד כדי כך היה מצבי.
הבנתי ממנה את התמונה, וקצת הרגשתי יותר רגוע, במיוחד לאחר שהיא סיפרה לי סיפורים לא פשוטים על אחרים שהסתבכו. מצבים הרבה יותר חמורים ממני לדבריה. עכשיו כשאני כותבת מילים אלו, אני מבינה שזאת תחושה מאד שקרית מכיוון שגם הם תכלס חלק ממני…..אוי ויי.
נכנסנו למכונית, ( למען השקיפות הגעתי אליה עם חבר) ונסענו לחבר אחר שמבין בתחום והוא הוציא לי באקסל את הנתונים הראשונים של ההשקעה שלי ושוב ההישרדות עלתה בענק. נראה שאצטרך לשלם מס.
שלחתי לה את הדף הראשון בעצם ממה שהולך להיות הרבה מאד נתונים נוספים שיגיעו אליה בימים הקרובים.
עכשיו אחזור קצת אחורה בזמן…להגיע אל השיחה עם אותה אישה , זה משהו שרציתי כבר שנה לפחות. מדהים אותי שלקח כל כך הרבה זמן לדבר לקרות. בזכות חבר שיזם והניע את העניין זה קרה. תודה! נראה שלא סתם הדבר התעכב כל כך. ישנם דברים בחיי שאני די לא רוצה לחוות. אחד מהם זה פחד הישרדותי. אם אני יכולה להימנע ממנו, אני נמנעת. אבל לנקות, אני מנקה, ובלי לשים לב נראה שהניקוי הגיע לנקודה בה הדבר התאפשר. המפגש.

והנה החבר ואני חזרנו חזרה צפונה, אני פותחת את חוברת הניקויים שלי, מכיוון שעדיין הנשימה שלי לא הייתה סדירה. נשימה זאת תמיד אינדיקציה למצב הפנימי. לפחות אצלי. היה ברור שזה זמן של 12 השלבים של ההו’אופונופונו. זמן נשימה. ובעוד אני מנקה פתאום אני מקבלת מסר חד וברור שכל העניין התאפשר בזכות סמינר הו’אופונופונו ועסקים. הרי הנושא הוא כסף ויש לי עכשיו הזדמנות “לטפל” באי סדרים של ההשקעה שלי, להחזיר סדר ויושרה להנהלות הכלכלית שלי דרך הסדרת ענייני מול הרשויות. המסר הזה הרגיע אותי מיד. ברגע הרגשתי את הבורא איתי. מעין אמירה שהכול קורה בדיוק באופן המדויק למעני ולטובתי.

עכשיו אני נושמת בסדר, יש עוד מה לנקות, וחוץ מהערות המוזרה הזאת, נראה שנפרצה דרך לשלום כלכלי.
ענייני כסף קשורים ונוגעים בכל כך הרבה רבדים. מפגש עם רשויות זה אחד המפחידים ביותר עבורי ואני מודה על ההזדמנות לניקוי בנושא טעון זה, וככה לסיום עולה בי תפילה

מה קיים בי בוראת, במשפחתי קרוביי ואבות אבותיי אשר מביא לי התנסות חוזרת ונשנית עם חרדה הישרדותית, תחושה שאני לא מצליחה לשרוד בעולם זה אשר בו רשויות אורבות לי ולא רואות אותי בכלל, אני מבקשת סליחה על קיום של כאלה זיכרונות אשר מביאים לי את החוויות הללו למציאות. אנא עזרי לי בתהליך הניקוי שלי כי אין מושג איך לנקות כאן. אני אוהבת אותך מאד מאוד ואת ההזדמנות לניקוי דבר עצום זה. תודה!

תודה לכם יקרות/ים על הניקויים המאוד מאד משמעותיים שלכם.

תודה לרשויות על קיומם ועל ההפעלה

תודה לכסף אשר מלמד אותי יושרה

ותודה לחברתי הטובה סול אשר האירה בי את האפשרות לקרוא לבורא, בוראת. התאהבתי לגמרי

אני מאד אוהבת אתכם
סמדר דבורה

2 thoughts on “מפגש עם הרשויות

 1. היי סמדר,

  האם השתתפות בקורס במעמד של “בלי נוכחות” יעילה כמו השתתפות במהלך הקורס עצמו?

  1. מיכל יקרה
   תודה על ההזדמנות לניקוי.
   קורס ללא נוכחות מאד מאד יעיל.
   את כבר השתתפת בסמינר , נכון?
   בהבנה שלי, פעם בשנה טוב להגיע פיזית. ובשאר הפעמים, מרחוק זה מצוין. לא יכולה ממש להשוות ביניהם.
   ההשראה מחליטה הכי טוב במצבים שכאלה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *