תודה

פוסט לאחר סמינר…מה באמת אפשר לכתוב עליו. הרי כל כך הרבה התרחש בתוכי לפני, תוך כדי ואחרי…
אני כבר 8 שנים בתהליכי ההו’אופונופונו בערך, ומדהים אותי כל פעם מחדש כמה אני עוד מגלה על התהליך, על הכלים איתם אנו עובדים, על הילדה הפנימית שלי, על אהבה ועל האלוהות מהתפיסה המצומצמת שלי.
תהליך זהות העצמי דרך ההו’אופונופונו מאפשר לנו חיבור אל האלוהי שבתוכנו, והאלוהי מייצג את חוקי הבריאה. כתוצאה מכך אני ואתם מתיישרים עם אותם חוקים והמציאות שנגלית לפנינו משתנה.
הייתה לי איזה חוויה מעניינת תוך כדי הסמינר, שזיכרון עלה בי. והזיכרון עולה ואני מרגישה את גופי רועד מבפנים. ממש…קצת מלחיץ כאשר זה קורה ממצב שכזה. הזכרתי לעצמי שבאתי לנקות. באמת שזה כל העניין עבורי. כל השאר הוא תפאורה😊
ותוך כדי שאני בהנחיה, היה רגע אחד שגוליה דיברה ואז פניתי אל הילדה הפנימית שלי ואמרתי לה, אהובה שלי, יש לך רשות להרפות. אני אוהבת אותך ואת מה שעלה כעת, חשבתי בלב, הנני האני ותוך שניות הכול התפוגג. יכולתי לראות את הזיכרון ממש מנסה להידבק לחוויית העצמי שלי. בחסד לא האמנתי לו. דרך אגב מה שנגלה לי מהזיכרון היה – אני עשיתי טעות, אני לא מספיק טובה בזה…משהו בכיוון הזה. אתם מבינים, מחשבה כזאת מלווה ברגש של הלקאה עצמית יכולה להישאר איתי ולייצר בתוכי חוויה ממש לא נעימה לאורך הסמינר. הבנתי שאין מצב שאני נשארת בזה, אז היה לי תמריץ פנימי.
ולאחר המחיקה שהתרחשה, הרגשתי פשוט נהדר בתוכי. הספק הלך לו, ואולי לא יחזור לעולם.
אני פתוחה לכל דבר בכל מקרה.

אני רוצה להודות לכל המעורבים בסמינר, בין אם באופן ישיר או עקיף, תודה תודה תודה.

תודה לכל אלא שנרשמו והגיעו, על ההזדמנות שנתתם לי ולכולנו להעמיק את חוויית הניקוי הפנימי ואת הריפוי שהגיע ועוד יגיע. ועל הניקוי שהתרחש במשפחתנו, קרובנו ודורותינו.

אני רוצה להודות לגוליה קקאליה פוליקוב על כל הניקויים שלה ועל המידע המדויק שהיא מעבירה, על הטוהר ועל טוב הלב. אני מרגישה ברת מזל ללמוד ממנה ולהיות קולגה שלה.

בקרוב אדע מתי סמינר יסודות יתקיים וכמובן אכתוב זאת כאן בקבוצה ,באתר ובבלוג.

אני מאד אוהבת אתכם

ומאחלת לנו, משפחתנו, קרובנו ודורותינו אהבה ושלווה אינסופית מעבר להבנה

סמדר דבורה

2 thoughts on “תודה

 1. היי סמדר
  זו הפעם הראשונה שאני משתתפת בתהליך של הזהות העצמית דרך האו’פונופונו. אני עדיין מעכלת את מה שלמדתי, שאלות מתעוררות בי והרצון לעשות את הניקויים אולם בו זמנית יש בי בקשה לתת לדברים לחלחל פנימה. אני רוצה להודות לך, על מי שהיית בסדנה, על המקצועיות, על האותנטיות, על ההסכמה להיות וללמוד כל רגע מחדש, על האדיבות הפנימית והחיצונית. בשבילי הנוכחות שלך המקצועית, האדיבה והרכה עשתה הבדל. אני רוצה לציין לטובה את הכבוד לזמן ולמסגרת של הסדנה. ההתחלה בזמן, היציאה והחזרה מההפסקות , ניהול הסדנה עם ההקפדה על התוכן הנלמד ועל מקום לשאלות והאיזון בין שני הדברים. בקיצור, תודה רבה!! כשאני קוראת אותך עכשיו אני יכולה לחבר את האישה למילים, וזה מעלה בי חיוך רחב, אז תודה על מי שהיית בתוך המרחב. שמחתי להיפגש.

  1. קטי אהובה, תודה המילים האוהבות שלך!
   שמחתי מאד לנוכחותך וכל מה שעבר בסמינר.
   אני אוהבת אותך ואשמח לראותך עוד ועוד

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *