שם של אדם

ישנה תפיסה בדתות רבות ובלימוד שאינו דתי שעל אדם הנולד לקבל את השם הנכון עבורו.
אם אדם או עסק כלשהו קיבלו את השם הלא נכון, זה לא תורם לטובתו של אותו אדם או העסק.

אנחנו בני אדם. כשאנו מעניקים שם לילד, אין אנו תמיד באים מהשראה. אדם נותן שם לילד מתוך בסיס התוכנות שבתוכו, בלי לשאול את הבורא, את היקום (קראו לזה איך שתבחרו).

בספר של ג’ו ויטלי, אפס מגבלות, הוא אמר לנו שהוא שם לב שלהרבה אנשים שהיו נוכחים בסמינר היו שמות מהוואי, למרות שהם לא היו משם. ג’ו שאל את היו לן אם יש לו שם הוואי בשבילו…זוכרים?

לאורך שנה שלמה, אחרי הסמינר הראשון שלי, חשבתי לעיתים קרובות על הרעיון לקבל שם הוואי.

יום אחד , ממש לפני סמינר הייתי עסוקה בשגרת יומי, כשפתאם שאלתי את הבורא על שם בשבילי. היתה לי סיבה לקבל את השם , רציתי ניקוי יותר עמוק. בקשתי שם שכאשר אני או אנשים יבטאו אותו, זה ינקה את הקשר שלי איתם. רציתי שזה יהיה כלי ניקוי עבורי.

שמעתי את השם שלי. בהתחלה זה נשמע כאילו זה בא מרחוק וזה קרה לאחר כמה דקות של ניקוי. שמעתי בבהירות את הסוף של השם . ומהר מאד לאחר מכן את כולו. אבל אני אנושית ומיד התחלתי לנתח.
אמממ, מה אם השם הזה לא קיים! לא היה לי הכרות עם שמות מהוואי….התודעה של היתה זקוקה להוכחה.

במהלך ההפסקה הראשונה של הסמינר, ניגשתי להיו לן ובקשתי ממנו לתת לי שם הוואי. בהתחלה הוא אמר לי שזה עדיין לא הזמן לשאול שאלה כזאת. הוא שאל אם אני מהוואי. אמרתי ש’לא’.

פתאום הוא ביקש ממני חתיכת דף ועט. כבר הכרתי את מה שהוא כתב. זה היה השם ששמעתי בעצמי. הסתכלתי על הנייר ואמרתי לו : ” אה, כן, שמעתי אותו כבר”.

כל מה שאנחנו צריכים זה לבטוח בבורא. ובכן, אנחנו צריכים לעבוד על זה.

השם ששנינו שמענו היה Kekaulike. כששמעתי אותו לראשונה, התפלאתי. היו בי מספר שאלות ( שאלות הן הסמן  לזיכרונות החוזרים על עצמם) אם השם הזה בכלל קיים או לא!

שאלתי מה המשמעות שלו? “אין לי מושג! תצטרכי לחפש!”.

לכל שם מהוואי יש משמעות. החיפושים שלי לא צלחו וממש קיוויתי שכן. לבסוף גיליתי שהשתמשו  בשם הזה במשפחות המלוכה. הפירוש שלו הוא “שיוויון, שיווין זכויות, מידתיות נכונה” .

למרות האנליטיות העמוקה שלי, קיבלתי שם שמנקה ולמדתי שהאלוהות מגיבה לבקשות שלי….התודעה שלי עדיין מנסה להבין!

אני אוהבת אתכם!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *