תופעת לוואי נעימה

שלוש שנים של תרגול ההו’אופונופונו, הביאו להתפתחות ההכרה שלי ולקפיצה קוואנטית! קבלתי כל מה שרציתי ואף יותר…ולמה זה?

התחלתי לתרגל את ההו’אופונופונו כדי לקבל תוצאות: בבריאות, ברמת העושר, במערכות היחסים שלי ובהצלחה. וקיבלתי את הדבר החשוב מכל בחיי – פגשתי את משפחה הפנימית שלי.

התברר לי שעדיף לי לבלות יותר זמן עם המשפחה הפנימית שלי מכל אחד/דבר אחר. רק שלום במשפחה הפנימית שלי יכול להביא לחופש מציפיות, שיפוטיות, ותלות חברתית וחומרית. את כל אוצרות העולם (הכוונה לדברים חומריים) יש לי כעת והם תופעת הלוואי  הנעימה שקרתה כתוצאה מהעבודה היומיומית שלי עם הילד הפנימי שלי – הניקוי המשותף שלנו.

אני עדיין אותה קסניה. אני עדיין נפגעת, עם ציפיות ופחדים כמו אנשים רבים אחרים. אבל לכל אותם רגשות יש צבעים אחרים. תודות להו’אופונופונו, אני לא רואה בהם עונש וחוסר הוגנות אלא כהזדמנות לניקוי ושדרוג עצמי.

דרך הניקוי העצמי, אני יכולה לשפר לא רק את עצמי אלא את כל העולם. ברשימת הניקוי שלי יש נושאים גלובליים.

לפני שלמדתי על זהות העצמי דרך הו’אופונופונו, חשבתי את במשפט “אני אוהבת אותך”  בהכרה שלי ברגעים קשים.  הנוהל הזה הפתיע ועצבן כאחד. חשבתי לעצמי: “מה יש לי לעשות עם זה? מאיפה זה בא? איזה קשר יש בין אהבה לכך שאני צריכה כסף כדי לקנות אוכל?……

תודות לאוניהליפילי החכם שלי, יכולתי לנקות הרבה לפני שהכרתי את ההו’אופונופונו. כעת אני לא מסוגלת להפסיק לומר “אני אוהב אותך”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *