מאינצ’ה….

לפני שנסעתי לחופשה, קראתי בהורוסקופ. התחזית הזהירה על פגיעה במערכות היחסים במשפחה. עבורי, כמתרגלת הו’אופונופונו, הדבר העיקרי הוא לא לפספס את הסימן ולהתחיל לנקות לפני שאני נכנסת לסיטואציה. למרבה הצער, פספסתי אותו.

לכל דבר שאנו עושים או לא, יש השלכות. באמצע החופשה שלי, בעלי פגע בי. למרות שהוא לא חשב כך. נפגעתי כל כך שלא יכולתי להפסיק לבכות במשך שעות. כהרגלי, הפגיעה שלי הפכה גם לדיאלוג מנטלי מלווה באשמה, דרישות וזעקה לצדק….

אחרי הצהריים בעלי נרדם. לא מצאתי מקום טוב יותר מחדר האמבטיה לשיח הפנימי שלי עם בעלי. עם זאת הבנתי שזה לא יביא לשחרור. העובדה שבעלי עדיין ישן, הראתה לי שלא הייתי מוכנה לראות אותו באותו רגע ושיש לי זמן לנקות.

אני זוכהתחלתי לבקש סליחה מהאוניהילפילי של בעלי על רת שאיהלאקאלה היו לן אמר שהזמן הכי טוב לשוחח עם אוניהיפילי  הוא כאשר האדם ישן. מה שגרם לו לפגוע בי. הודיתי לו על ההזדמנות לנקות. שטפתי את עצמי עם מי שמש כחולים.

לאט לאט האוניהיפילי שלי נרגע והפגיעה החלה להיעלם. מכיוון שלקחתי 100% אחראיות על המצב עם בעלי, אפשרתי לזרימה של אור להגיע, והיא ניקתה את ההתנגדות שהייתה בי כלפי גברים בה לא הבחנתי קודם. לא היה לזה קשר עם בעלי . הוא היה צריך למשוך את תשומת לבי אליו כדי לתת לי הזדמנות לנקות. הוא הגיב בשם כל הגברים שהכרתי בחיים אלה ובחיים אחרים.

הבנתי שהחזקתי בפגיעה כבת ערובה בכלא. הרגשתי איך הכעס שבי, הפגיעה והעצבנות עוזבים אותי והייתי מוכנה לצאת מחדר האמבטיה.

בהדרגה, שלווה חדרה ללבי. הייתי גאה בעצמי שיכולתי לזכור את הניקוי ויכולתי כעת למצוא את המילים הנכונות עבור האוניהיפילי שלי. הודיתי לתבונה אלוהית על ההזדמנות לנקות ועל היכולת לא לפספס זאת אלא להודות.

התוצאה של הניקוי שלי הייתה כמעט מידית. אחרי שיצאתי מחדר האמבטיה, ראיתי שבעלי התעורר. שוחחנו והקונפליקט נפתר. כמה ימים לאחר מכן, חשתי תשומת לב נעימה לא רק מבעלי אלא גם מגברים אחרים! הם הביעו עניין ותשומת לב.

אולי זה הוא רק קצה הקרחון. אולי אמצא עצמי שוב במצב דומה. אני מבקשת מתבונה אלוהית רק דבר אחד, אנא הזכירי לי לנקות ולהרפו.

תודה רבה!

אינצ’ה

One thought on “מאינצ’ה….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *