לקבל תוצאות נפלאות

לפני שנים הייתי שומעת מחבריי שרק בזכות קשרים מסוימים אפשר לקבל עבודות טובות,  להיכנס לבתי ספר או למעון יום וכו’. בנוסף, אנשים נהגו לבקש ממני עזרה בדברים כאלה. למען האמת, בקשות נחמדות אלו, ממש הפריעו לי. מעולם לא השתמשתי בקשרים שלי כדי לבקש ממישהו משהו עבור עצמי או עבור משפחתי. אבל לא יכולתי לסרב.

הזמן עבר, כעת אני מתרגלת את ההו’אופונופונו, ועדיין מגיעות אליי כל מיני בקשות לעזרה במשהו. אבל כעת אני מנקה את עצמי קודם ואז מבקשת…קודם אני פונה לבורא לנקות את מה שבתוכי שגרם לכך שאותו אדם לא מסוגל להתמודד בכוחות עצמו עם הנושא וצריך לבקש ממני עזרה.

לא מזמן, קבלתי שיחת טלפון מאישה שהייתה מודאגת מהנכד שלה. הנכד שלה לא היה מסוגל לעבור מבחן ממורה שלימד באוניברסיטה בה עבדתי .
הנער כבר נכשל בבחינה הזאת מספר פעמים.

בזמן שהקשבתי לאישה הזאת, כתבתי את השם של הנער, את שם המורה, את שם הבחינה ואת שם האוניברסיטה על חתיכת נייר, ובזמן שהמשכתי להקשיב לה, לא הייתי מסוגלת לנקות בהכרה שלי או בקול רם. נעזרתי בעיפרון מיוחד שבקצהו יש מחק. תוכלו ללמוד כיצד משתמשים בעיפרון בצורה נכונה בסמינר של IZI LLC.

בזמן השיחה עבדתי עם העיפרון. העיפרון הוא כלי ניקוי נפלא של ההו’אופונופונו והוא שולח בקשה לבורא לניקוי.

לא הכרתי את אותו מורה נוקשה. לא ידעתי כיצד למצוא אותו. רק ניקיתי את עצמי וזה מה שעשה את ההבדל. למחרת קיבלתי חדשות טובות. הנער עבר את הבחינה! נדהמתי! שלחתי בקשה לבורא דרך שימוש בכלי ניקוי של ההו’אופונופונו וקיבלתי חדשות נפלאות!

אם אנשים באים אליי עם בעיות, בקשות או הכרזות, אני פשוט מנקה את עצמי ופונה לבורא לניקוי הזיכרונות של הבעיות הללו שכמובן נמצאות בתוכי. בכל מקרה, השלום מתחיל בתוכי.

קייט.

2 thoughts on “לקבל תוצאות נפלאות

 1. הייתי לפני שנתיים בסדנא לניקוי באמצעות עיפרון, כעת אינני זוכרת את הטכניקה

  האם אפשר לקבל תיזכורת לתהליך ניקוי עי עיפרון

  1. יקרה, אין באפשרותי לשוחח על זה כאן.
   הכלים נלמדים בסמינרים עצמם….עברת סמינר? אם כן יש לך חוברת ובה כל ההסבר על הניקוי באמצעות עיפרון.
   הרבה אהבה לך ולמשפחתך
   סמדר דבורה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *