הילד/ה הפנימי נמצאים בכל אדם. ההוואיים קוראים לילד הפני אוניהיפילי. הילד הפנימי מהווה חלק אינטגרלי וחיוני שלנו. הילד הפנימי שומר את כל הזיכרונות בתוכו, את אלא שחווינו והתנסנו בהם בחיי היומיום מתחילת הבריאה שלנו ועד לרגע זה. יש כמות רבה של זיכרונות. הזיכרונות יוצרים בעיות בחיי המשפחה, עם הילדים, עם כסף, במערכות יחסים עם האהובים/ות, במזל רע שלא נגמר. כל מה שעולה על דעתכם. הכאב יכול לבוא בכמה מישורים: ברמה המנטלית, החומרית והרגשית. הסוד הוא למצוא שפה משותפת עם האוניהיפילי שלנו. אין אפשרות להשיג זאת באופן מידי ועבור רבים זה לוקח זמן. קקאליקה יכולה לגשר בינכם ובין האוניהיפילי במהלך מפגש הטריו, כדי שתבינו היכן אתם ביחס לחלק זה שבתוככם. מעבר לנינוחות שאתם, האוניהיפילי שלכם וקקאליקה תחוו , תוכלו לגלות:

*את ההתקדמות שלכם בתהליך הניקוי

*מה האוניהיפילי שלכם אוהב/ת או לא אוהב/ת

*הפחדים שלו/ה

*דאגות

*פוטנציאלים של מצבים שלילים

המפגשים האלה כבר מתקיימים הרבה שנים והם מהמועדפים על קקאליקה. הם היסודות בהם לומדים על החלק שבנו, לו אנו קוראים – תת מודע. זאת היא הזדמנות ללמוד יותר על החלק הזה בתוכנו שנשכח!

אם המפגש הוא למצב חירום, בבקשה צרו קשר בתמיכה עם מספר ההרשמה שניתן לכם בדף הרישום. במקרים דחופים אפשר ליצור קשר דרך וואטסאפ ווייבר. האתר של נפלאות ההואופונופונו וקקאליקה אינם מבטיחים לאף אחד שהניקוי ייתן תוצאה מסוימת . כל המידעים ניתנים למטרת ניקוי בלבד. קקאליקה מנקה בתהליך ההואופונופונו מרגע ההרשמה, במהלך המפגש עצמו ושבוע נוסף לאחר המפגש כדי לשחרר את כל הקשרים.